4-5 червня 2013 року LvBS проведе конференцію "Управління сімейним бізнесом з покоління в покоління"

4-5 червня 2013 року Центр сімейного бізнесу Львівської бізнес-школи УКУ проведе міжнародну практичну конференцію на тему "Управління сімейним бізнесом з покоління в покоління". Співорганізатором конференції виступить компанія "Ернст енд Янг".

Метою конференції є обговорити ефективне управління сімейним бізнесом та шляхи його передачі наступникам. Адже сімейний бізнес в багатьох країнах - це близько 30-40% найпотужніших компаній, третина робочих місць та від 8 до 58% від ВВП. До питання наступництва в бізнесі власники в Україні виявляються часто не готовими емоційно та стратегічно. Це може бути особиста неготовність та/або неготовність тої особи чи команди, якій передається управління. Це пов‘язано, в першу чергу, з короткою історією українського бізнесу і відсутністю традицій в ньому, в тому числі в даному питанні.

Саме тому LvBS спільно з Ернст енд Янг проводить міжнародну конференцію, доповідачами якої будуть визнані міжнародні експерти - це і власники бізнесів, що успішно функціонують вже в 3-4 поколінні, а також провідні експерти, що працюють з великими сімейними компаніями в Європі.  

Доповідачами на конференції виступлять: Хайнріх Крістен, Партнер, «Ернст енд Янг» Швейцарія; Роджер Крапф, Партнер, «Ернст енд Янг» Швейцарія; Альберт Сич, старший менеджер, керівник юридичної групи компанії «Ернст енд Янг» Україна; Галина Хоменко, старший менеджер, группа «Human Capital» компанії «Ернст енд Янг» Україна; Клод Корназ, генеральний директор, компанія «Ветропак»; Чарльз Пітер, власник та Генеральний директор компанії "Беннінгер Гусс"; Ольга Гуцал, генеральний директор, «Каміон-Оіл».

Завантажити програму конференції

Умови участі:
при реєстрації до 17 травня 2013 року - 1500 грн. (без ПДВ)
при реєстрації після 17 травня 2013 року - 2000грн. (без ПДВ)

З приводу реєстрації звертатися до:
Анастасії Гірняк
ahirnyak@lvbs.com
тел. +38 067 673 18 76,
        +38 032 240 99 58