У Львові стартує нова програма для ІТ-фахівців з управління технологіями

22 липня у Львові презентують нову Програму магістерського рівня з управління технологіями (MS in Technology Management). Прес-конференція розпочнеться о 12:30, за адресою пл. Ринок 1 (к.230).  

Створена Львівською бізнес-школою УКУ та Львівським Кластером ІТБП програма магістерського рівня № 1 у Східній Європі стартує на базі Українського католицького університету уже в жовтні цього року. Вона скерована для ІТ-фахівців, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту і набути навичок міжособистісного спілкування. Програма також стане ідеальним середовищем для реалізації власного проекту.

Учасники прес-конференції:

  • Софія Опацька, керівник Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) 
  • Олег Денис, віце-президент компанії SoftServe
  • Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради 
  • Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського Кластеру ІТ та бізнес-послуг

Навчальна програма базується на трьох основних стовпах – технології, бізнес і менеджмент, м’які навички (soft skills). Учасники вивчатимуть ІТ-концепції та стратегії, архітектуру і розробку ІТ-рішень, бізнес-комунікації, управління технологіями, фінанси та прийняття бізнес-рішень, управління підприємством, лідерство. Також особливістю нової програми з управління технологіями є те, що 80% викладачів – це іноземці-практики, які щодня займаються технологічним бізнесом (СЕО, СІО, СТО, VPs) і, крім того, викладають у таких відомих університетах та бізнес-школах як Pennsylvania, Wharton, Carnegie Mellon, London Kingston, Leiden та ін.

Керівник LvBS Софія Опацька зазначає: «Технології та інновації дуже часто йдуть нога в ногу. Будучи інновативною школою, LvBS бачить велику потребу у висококваліфікованих, зрілих і надихаючих менеджерах для швидко зростаючої ІТ-індустрії у Східній Європі. Я вважаю MS in Technology Management буде програмою № 1 в регіоні, яка поєднає технологічну і бізнес-освіту».

Учасниками програми можуть стати особи, які мають диплом про вищу освіту в ІТ-сфері або пов’язаній галузі, щонайменше 4 роки досвіду роботи у відповідній сфері, досвід управління невеликими командами, рівень англійської не нижчий за Upper Intermediate.