Майстер-клас "Глобальні технологічні ринки, їх розвиток та стратегії конкуренції"

Програма MS in Technology Management, Львівська бізнес-школа УКУ і Кластер ІТ та Бізнес-послуг запрошує на майстер-клас у форматі діалогу "Глобальні технологічні ринки, їх розвиток та стратегії конкуренції", що відбудеться 25 вересня о 17.00. 
Реєстрація на майстер-клас, на жаль, уже закрита, адже кількість місць - обмежена.
Відвідати майстер-клас без попереньої реєстрації можуть лише апліканти програми MS in Technology Management.

Наші експерти на майстер-класі розглядатимуть питання розвитку різних ІТ-ринків, обговорюватимуть причини і стратегії розвитку ринків та ділитимуться своїм досвідом співпраці з різними глобальними ІТ-ринками.

Експертами майстер-класу будуть:

Алан Гарлан -  новопризначений головний виконавчий директор і член ради директорів SoftServe. Алан є провідним керівником у галузі незалежних постачальників програмного забезпечення (ISV) та підприємств з розробки програмного забезпечення. Зовсім недавно, він був виконавчим віце-президентом філії Symphony Teleca. Гарлан виконував низку обов’язків, відповідав за успішне надання та продаж високоякісного продукту, виняткове ставлення до клієнта, збільшуючи ріст та вагомість підприємства рік за роком. До цього, Гарлан обіймав керівні посади у Affiliated Computer Service, SOURCECORP та Bally Technologies.

Манміт Сінгх був підприємцем протягом всієї своєї кар'єри. У 2008 році він став співзасновником компанії у сфері ІТ-освіти в партнерстві з IBM, урядом Нанкіну, компанією Nandasoft і Нанкінським університетом. У 2012 році уряд міста Нанкіна призначив консультантом, відповідальним за підняття рівня технологічної та підприємницької екосистеми в місті. З 2008 року він стає запрошеним експертом у бізнес-школі EMLYON у Шанхаї, де Манміт викладає основні курси з фінансів, стратегій та підприємництва.


Дмитро Шимків
Генеральний директор "Майкрософт Україна". Відомий професіонал і підприємець, Дмитро Шимків має17-річний досвід у сфері ІТ в Україні, СНД та Західній Європі. В Microsoft він прийшов у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті та відповідав за побудову довгострокових відносин із клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під керівництвом Шимківа робота з корпоративними замовниками Microsoft в Україні вийшла на новий якісний рівень, а продажі зросли на 60% за рік завдяки зростанню задоволеності партнерів і клієнтів, зосередженості на довгострокових відносинах та налагодженому співробітництву з іншими підрозділами компанії.

Модератором зустрічі виступить:

Андрій Ганкевич - керівник наглядової ради IT-BPO кластеру; керівник компанії Arivo Solutions; співзасновник Leopolis, Inc. Андрій - випускник Мангеттенського коледжу за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія» та встиг більше 15 років пропрацювати в американській IT-індустрії. З листопада 2001-го бізнесмен живе у Львові, куди його покликали друзі створювати компанію Lohika Systems. Сьогодні вона входить до трійки найбільших львівських аутсорсингових компаній. Більше 600 співробітників компанії створюють продукти для eBay, HP, Cisco, Logitech та інших. Торік Ганкевич пішов з посади гендиректора Lohika, щоб присвятити більше часу трьом новим проектам - Leopolis, Arivo і LeoProSoft. Компанії спеціалізуються на консалтингу, розробці мобільних додатків і рішень для бізнесу.

Реєстрація на майстер-клас, на жаль, уже закрита, адже кількість місць - обмежена.
Відвідати майстер-клас без попереньої реєстрації можуть лише апліканти програми MS in Technology Management.

Чекаємо Вас 25 вересня о 17.00, у Львівській бізнес-школі УКУ - у новому корпусі Українського католицького університету за адресою - вул. Стрийська, 29, ауд. 305 (на карті)

     

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь до
Дзвінки Завалій 
pavlusiv@lvbs.com.ua
+38(098)3503556