Львівська бізнес-школа стала партнером конференції Odessa Camp 2013

Львівська бізнес-школа цього року стала інформаційним партнером четвертої щорічної міжнародної конференції Odessa Camp 2013 в форматі баркемп, яка відбудеться 23–25 серпня в гостинній південній столиці.

В конференції приймуть участь сотні спеціалістів з соціальних медіа, IT, графічного дизайну і мобільних сервісів, розробники, стартапери, інвестори і журналісти з України, Росії, Казахстану, США, Білорусії і інших країн.

Конференція складається з трьох тематичних секцій, в основі яких в 2013 стануть такі напрямки:

  • DigitalArt, дизайн додатків і ігор
  • Мобільні додатки і стартапи
  • Бізнес, соціальні медіа, інтернет і маркетинг

В цьому році Odessa Camp відкриє виставку робіт кращих векторних художників світу -  Odessa Draw. В цій виставці приймають участь ілюстратори з США, Аргентини, Італії, Франції, Німеччини, Перу, Японії, Росії, України і інших країн. Виставка проходить під патронатом корпорації  Corel і Wacom.

Odessa Camp представить окрему секцію доповідей і майстер-класів художників digital-арт проекту Odessa Draw.

В баркемпі вже підтвердили свою участь екс-віце-президент департаменту технологій City Group і засновник компанії US Business Broker Вадим Чердак, віце-президент компанії Opera Software Віктор Шабуров, керівник Яндекс.Store Олександр Зверев, Президент компанії «Євроіндекс» і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар і інші авторитетні спікери.

Odessa Camp годує своїх гостей і забезпечує Wi-Fi на швидкості 200 Мбіт/сек

Реєстрація учасників OdessaCamp 2013 відкрита.
Офіційний сайт Odessa Camp 2013.
Долучайтесь до події на Facebook.