LvBS впроваджує нову навчальну програму з додаткових компетенцій для студентів УКУ

LvBS запроваджує новий навчальний курс для студентів Українського католицького університету. Мета проекту – здобуття додаткових компетенцій при працевлаштуванні.

Пілотний проект LvBS стартує 11 жовтня для студентів 3-4 курсів і триватиме до кінця навчального семестру. Першого семестру вони вивчатимуть «Психологію для маркетингу та управління», а у наступному  – «Маркетинг і  PR». Перший курс скерований на розвиток додаткових компетенцій у студентів, зокрема це вміння аналізувати основні психологічні закономірності управлінської діяльності, розуміння процесу функціонування організації, застосування методів аналізу комунікаційного простору, побудови стратегії розвитку необхідних компетенцій тощо.

«Сьогодні ми можемо побачити тенденцію, коли працедавця під час підбору працівників цікавлять не просто знання, а вміння спілкуватися з різними людьми, енергія та натхнення людей, їхнє вміння вчитися і те, у чому окрім основного навчання, вони заангажовані, так звані Extra Curricular Courses and Activities», – коментує керівник Львівської бізнес-школи Софія Опацька. Новий проект дасть студентам розуміння роботи організацій, нові знання та навички, необхідні у роботі. Такий досвід, за її словами, допоможе при працевлаштуванні кожному, не залежно від освіти чи місця праці.

Навчання відбуватиметься у інтерактивному форматі із великою кількістю командних вправ, що дозволить практикувати навички комунікації. Формат передбачає аудиторні заняття та виконання міжмодульних завдань. Курси читатимуть викладачі Львівської бізнес-школи (LvBS), також протягом семестру заплановані три майстер-класи від представників компаній, що надасть навчанню практичного виміру.

Навчання складатиметься із 12-тижневого курсу, а модулі відбуватимуться двічі на місяць у п’ятницю та суботу. Такий графік зручно поєднувати з основним навчанням. За умови успішного закінчення, студенти отримають сертифікат та зможуть зазначити про здобутий досвід в своїх резюме. «Додаткові курси та компетенції у резюме випускника оцінить потенційний працедавець, – переконана керівник LvBS. – Тож, ми очікуємо, що до нас на програму прийдуть мотивовані студенти, які хочуть вчитися і розвиватися».

Зареєструватись на курси цього року, зокрема на «Психологію для маркетингу та управління» (І семестр) та «Маркетинг і PR» (ІІ семестр) можуть студенти 3-4 курсів філософсько-богословського та гуманітарного факультетів УКУ, попередньо надіславши свій профайл та мотиваційний лист, обсягом до 1 сторінки А4 на адресу ikoniev@lvbs.com.ua до 9 жовтня 20.00. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Також 7  жовтня усіх зацікавлених запрошуємо відвідати інфосесію в Колегіумі о 17.30.