Reflexio. Таїнство Різдва

reflexio (лат. звернення назад)
унікальна здатність людської свідомості в процесі сприйняття діяльності
сприймати й саму себе, внаслідок чого людська свідомість постає як самосвідомість

Що означає для нас кінець грудня? Час, коли ми осмислюємо прожитий рік, підбиваємо підсумки та складаємо плани на майбутнє. А ще, це неповторний передріздвяний час, коли ми намагаємось зупинитись і подумати, що змінилось у моєму житті, чи став я кращим, чи прожив я цей рік так, як хотів і яким має бути новий.

reflexio. Таїнство Різдвазапрошення відкинути термінове, для того, щоб замислитись про важливе. Ми пропонуємо цю програму, щоб допомогти Вам зануритись у таїнство Різдва. Відчути як скрипить сніг, палає різдвяний вогонь, промовляє коляда, пахне ялинка… Подумати, що означає для нас різдвяна зірка і як ми переживаємо наше різдвяне диво.

У рамках цієї програми у Вас буде можливість інтерактивного спілкування з Владикою Венедиктом (єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ), Володимиром Турчиновським (директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри філософії УКУ). Впродовж трьох днів у Вас буде нагода стати учасником різдвяних реколекцій, які проведе о. Ігор Бойко (ректор Львівської духовної семінарії), а також зануритись у неповторний світ іконопису на склі.

Львівська бізнес-школа УКУ вже вдруге проводить reflexio - унікальну програму, створену на перетині бізнесового, філософського та гуманітарного просторів. І унікальність цієї програми саме у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Щоразу ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по іншому. Те, що залишається обов’язковим елементом, це місце проведення програми - монастир. Саме тиша монастиря допомагає кожному учаснику замислитись над завжди актуальними питаннями моралі, цінностей, відповідальності, довіри. 

Дата проведення: 19-22 грудня, 2013
Місце проведення: Гошівський монастир
Вартість участі:
- Один учасник -
330 євро (при реєстрації до 6 грудня), 400 євро (при реєстрації після 6 грудня).
- Двоє дорослих
590 євро (при реєстрації до 6 грудня), 670 євро (при реєстрації після 6 грудня).
- Сім’я (двоє дорослих і двоє дітей) -
690 євро (при реєстрації до 6 грудня), 780 євро (при реєстрації після 6 грудня).
Зібрані кошти від цієї програми будуть скеровані на стипендії студентам магістерських програм.

Для дітей віком 5-10 років передбачена окрема програма.

За додатковою інформацією звертайтесь до:
Галини Онишко, honyshko@lvbs.com.ua,  +38 067 673 18 76