LvBS виступить партнером конференції HR виклики

Львівська бзнес-школа УКУ (LvBS) виступить стратегічним партнером щорічнї практичної конференції "HR виклики", що відбудеться 20 листопада 2013 року.
 
Тема конференції — «Орієнтація HR на бізнес»:

- Як грамотний і системний підхід в управлінні персоналом може вплинути на основні бізнес-показники
- Що чекає від HR-менеджера перша особа компанії

Участь у конференції буде корисною:
- HR-директорам, керівникам з підбору, HR-фахівцям, співробітникам компаній, відповідальним за роботу з персоналом.
- Власникам та керівникам компаній, які цікавляться питаннями управління персоналом для поліпшення ефективності бізнесу.

Мета:

Організація подій найвищого рівня, які стануть основним центром обміну досвідом серед професіоналів у сфері управління персоналом, і сприятимуть інтеграції HR-спільноти ключових регіонів України. 

У якості доповідачів ми запрошуємо лише фахівців-практиків найвищого рівня з досвідом роботи в сфері управління персоналом в найбільших міжнародних і національних компаніях.

У програмі конференції:
- Доповіді з успішними кейсами про впровадження передових HR-практик. Доповідачі - HR-директори та провідні фахівці-практики найбільших національних і міжнародних компаній.
- Панельна дискусія на тему «Орієнтація HR на бізнес». Експерти - доповідачі конференції та запрошені фахівці.

Модератор конференції та доповідачАнна Власова (Засновник та директор Школи HRM, партнер Інституту стратегій Inspira)

Доповідачі: Денис Бродський (HR-директор, член Правління Platinum Bank), Андрій Рождественський (заступник HR-директора АТ «Ощадбанк», CLO. Керуючий партнер "А.Р. Консалтинг", кандидат психологічних наук, MBA HRM), Ірина Гнутова (заступник директора з персоналу, Група компаній «АЛЛО»), Михайло Колісник (старший консультант Київської Школи Економіки (KSE), партнер Інституту стратегій Inspira, управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions), Рената Чучмай (Віце-президент з персоналу компанії SoftServe).

Раді повідомити Вас, що в рамках конференції відбудеться «зустріч з власником бізнесу» на тему «Що чекає від HR-менеджера перша особа компанії». Спеціально запрошений гість для участі у «зустрічі з власником бізнесу» - Андрій Худо, голова Наглядової Ради Холдингу емоцій «!ФЕСТ». Ви будете мати можливість почути про погляд зі сторони власника бізнесу на роботу відділів з персоналу та задати власні питання Андрію Худо.

Вартість участі у конференції з урахуванням ПДВ:
·   1 учасник – 690 грн.
·   2 учасника від однієї компанії – 990 грн.
·   3 учасника від однієї компанії – 1185 грн.

Рекрутингові агенції та консалтингові компанії з найму та управління персоналом
·   1 учасник – 1485 грн.

Вартість включає участь у доповідях та панельній дискусії, перерви на каву, обід та заключний фуршет.

Програма конференції на сайті HR виклики