Коучинг для управлінців - зустріч Спільноти LvBS

12 листопада у Львівській бізнес-школі УКУ, в рамках зустрічей Спільноти LvBS, відбудеться майстер-клас із Полом Кінгом, професором Wharton School. На майстер-класі Пол Кінг розповість про суть коучингу, як інструменту особистістного та професійного розвитку. Також він поділиться власним досвідом коучингу та розповість про те як цей інструмент застосовують в американських компаніях.

Питання майстер-класу:
-          Чим коучинг відрізняється від менторингу
-          В яких ситуаціях і за якої культури в організації варто застосовувати коучинг, щоб він був ефективним
-          Для якої категорії людей його варто застосовувати
-          Коли варто застосовувати коучинг, а коли менторинг
-          Коли не варто використовувати ці інструменти, коли вони не будуть ефективними для компанії
-          Як організація має підготуватися, щоб коучинг став її культурою
-          Які помилки роблять компанії, що дискримінує цей підхід

Пол Кінг є досвідченим СЕО, визнаним педагогом, коучем для керівників компаній із рейтингу Fortune 500, а також ментором для молодих лідерів. На протязі дев'ятнадцятирічного досвіду СЕО в Сполучених Штатах, шестеро осіб, які працювали з ним стали СЕО під його наглядом. Він був членом більше дванадцяти рад директорів.

Пол Кінг отримав два магістерські ступені та докторський ступінь із освітнього лідерства. За свою викладацьку діяльність професор Кінг двічі отримував нагороду  за успіхи у викладанні.  

Професор Кінг вже 12 років викладає в Wharton School в університеті Пенсильванії, де він читає для МВА програми у Філадельфії та Wharton Executive MBA у Філадельфії та Сан-Франциско. Він також є запрошеним лектором у чотирьох бізнес-школах: IEDC-Bled School of Management в Словенії, Московській школі менеджменту Сколково в Росії, Києво-Могилянській бізнес-школі та Львівській бізнес-школі УКУ. Він провів більше 20 програм управлінського розвитку в 7 країнах Європи. Професор Кінг викладає такі предмети як управлінські комунікації, кризові комунікації, культурні зміни, управління змінами, коучинг,  навички ведення переговрів та управлінський розвиток. Його книга «Leading With Your Values» (12 історій про мужність, щоб вказати шлях) є доступною на сайті amazon.com. Він також працював старшим консультантом та коучем в компанії The Leader’s Edge and Leaders by Design, яка має численні офіси у Сполучених Штатах. 

Реєстрація на зустріч за адресою spilnota@lvbs.com.ua