Від системної компанії до компанії з елементами старт-апу в організаційній культурі

20 листопада в Львівській бізнес-школі УКУ відбудеться зустріч Спільноти LvBS з Oксаною Семенюк, директором відділу людських ресурсів в Україні та нових ринках Східної Європи та Центральної Азії, HR бізнес-лід структури збуту, ЕЕМА, Mondelēz International/Kraft Foods.

Тема зустрічі: «Від системної компанії до компанії з елементами старт-апу в організаційній культурі»

На майстер-класі разом з Оксаною Семенюк ми обговоримо наступні питання:
- Чи можна змінити організаційну культуру
- Коли і як це робити
- Як робити персонал більш залученим

З приводу реєстрації та додаткової інформації про Спільноту LvBS просимо звертатись за телефоном 2409958, 067-6731876 або надіславши лист на spilnota@lvbs.com.ua.

Оксана Семенюк, 
директор відділу людських ресурсів в Україні та нових ринках Східної Європи та Центральної Азії, HR бізнес-лід структури збуту, ЕЕМА, Mondelēz International/Kraft Foods.
Оксана Семенюк є визнаним HR-експертом із понад 18-річним досвідом роботи в галузі на різних ринках світу, «ИнвестГазета» визнала Оксану Семенюк найкращим HR-директором в 2012 та 2013 рр, а журнал Forbes включив до групи провідних HR-директорів України. Вже понад 14 років Оксана очолює відділ людських ресурсів корпорації Mondelez International/Kraft Foods в Україні, з 2008 року працює з командою на глобальному рівні, виступаючи HR-керманичем корпорації в Україні, Молдові, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджані та в країнах Центральної Азії, а з квітня 2012 Оксана крім іншого очолила управління людських ресурсів за напрямком продаж Mondelez International / Kraft Foods в регіоні Східної Європи, Близького Сходу та Азії.
Оксана має ступінь МВА Міжнародного інституту менеджменту та ступінь бакалавра з економіки. Вичерпні знання з лідерства, коучингу, організаційного розвитку Оксана отримала від експертів провідних університетів світу – Northwestern University, INSEAD, Harvard Business School.
Упродовж багатьох років Оксана виступає справжнім HR-гуру для медіа, її експертна думка регулярно представлена на сторінках ключових спеціалізованих та бізнес видань.