Зустріч дискусійного клубу «Бізнес Credo» з владикою Борисом Ґудзяком та Валерієм Пекарем

17 лютого в Києві відбудеться зустріч дискусійного клубу «Бізнес Credo», гостями якої стануть єпарх Паризької єпархії УГКЦ, Президент УКУ владика Борисом Ґудзяк та президент компанії «Євроіндекс» Валерій Пекар.

Тема дискусії: «Майдан як революція цінностей: висновки для бізнесу».

Зустрічі у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» – це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі.

Серед питань зустрічі:

- Революція середнього класу. Участь бізнесу: чому і навіщо/чому ні?
- Нова управлінська парадигма
- Майдан як машина часу та його духовна основа

владика Борис Ґудзяк єпарх Паризької єпархії Української Греко-Католицької Церкви, президент Українського католицького університету, громадський діяч,  науковець, богослов.

Валерій Пекар засновник і президент компанії «Євроіндекс», український підприємець і громадський діяч.

online трансляція зустрічі - доспупна на Platfor.ma

Запрошуємо на зустріч власників та представників топ-менеджменту українських і міжнародних компаній, зацікавлених у змістовному діалозі бізнесу та суспільства.
Участь у заході – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження з боку організаторів заходу. Кількість місць обмежена.

Мета проекту «Бізнес Credo» – створити майданчик та започаткувати активний діалог для взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізувати сучасні взаємні виклики і впливи, а в тривалішій перспективі – підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в країні.

Гостями попередніх зустрічей були дисидент і філософ Євген Сверстюк, відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі, правозахисник, публіцист Мирослав Маринович, Блаженніший Любомир (Гузар), історик та публіцист Ярослав Грицак, видавець і поет Іван Малкович.

Із питань реєстрації просимо звертатись до:
Анастаcії Гірняк, ahirnyak@lvbs.com.ua, тел. +38 067 673-18-76

Спонсор події: 
                              
Інформаційні партнери:  

Приймаюча сторона: