Майстер-клас Романа Зінченка «STORYTELLING: історії, що змінюють, надихають та навчають»

22 лютого у « Лабораторії ідей» Львівської бізнес-школи відбудеться майстер-клас засновника мережі "Greencubator" Романа Зінченка на тему «STORYTELLING: історії, що змінюють, надихають та навчають».

 Час проведення: 10:15-12:15 

Місце проведення - вул. Козельницька 2а, Лабораторія ідей LvBS (ауд.311).

 Роман Зінченко - ентузіаст енергетичних інновацій та "зелених" стартапів, консультант з комунікацій. Уже 5 років Роман просуває підприємницькі можливості та соціальні іновації, які відкривають відновлювана енергетика, сталий розвиток та енергоефективність. Заснована в 2009 році мережа "Greencubator", яку очолює Роман, поєднує українські ініціативи у сфері "розумної енергетики" з партнерами, медіа та інвесторами. "Greencubator" став одним з ініціатором випусків "зелених номерів" українських ділових видань. На базі "Greencubator" було створено платформу EnergyCamp (енергонезалежні конференції під відкритим небом, що працюють виключно від відновлюваних джерел енергії), проведено перший у світі енергохакатон на сонячній енергії TeslaCamp, а також цикл конференцій "Енергоефективні університети"; організовано участь українських енергетичних стартапів у декількох провідних європейських інвестиційних платформах.

Як консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва, Роман також веде напрямок підготовки доповідачів конференції TEDxKyiv, допомагаюти розкрити їхні історії та відкриття для широкої та вимогливої аудиторії. Цьому передувала тривала робота в PR-індустрії, практика інвестиційного PR та фінансових комунікацій і супровід угод із залучення капіталу провідних українських інвестиційних банків. Роман веде приватну комунікаційну практику та є гостьовим лектором Київської школи економіки (KSE).

Роман Зінченко закінчив факультет міжнародної інформації Київського інституту міжнародних відносин та програму "Executive Leadership Program" в Aspen Institute.

Для участі в майстер-класі обов'язковою є реєстрація! Просимо зареєструватись, надіславши повідомлення на адресу Ohoshko@lvbs.com.ua.