Майстер-клас Романа Зінченка та Михайла Сала

22 лютого у « Лабораторії ідей» Львівської бізнес-школи відбудеться два майстер-класи. 
10:15-12:15 - майстер-клас засновника мережі "Greencubator" Романа Зінченка на тему «STORYTELLING: історії, що змінюють, надихають та навчають».
13:00-14:30 - майстер-клас фінансового директора LvBS Михайла Сала на тему «Поведінкова економіка»
 
Місце проведення - вул. Козельницька 2а, Лабораторія ідей LvBS (ауд. 311).
Реєстрація для участі у майстер-класі є обов'язковою.
Щоб зареєструватись, надішліть нам листа на Ohoshko@lvbs.com.ua
 
Довідка.
Роман Зінченко - ентузіаст енергетичних інновацій та "зелених" стартапів, консультант з комунікацій. Уже 5 років Роман просуває підприємницькі можливості та соціальні іновації, які відкривають відновлювана енергетика, сталий розвиток та енергоефективність.  
Заснована в 2009 році мережа "Greencubator", яку очолює Роман, поєднує українські ініціативи у сфері "розумної енергетики" з партнерами, медіа та інвесторами. "Greencubator" став одним з ініціатором випусків "зелених номерів" українських ділових видань. На базі "Greencubator" було створено платформу EnergyCamp (енергонезалежні конференції під відкритим небом, що працюють виключно від відновлюваних джерел енергії), проведено перший у світі енергохакатон на сонячній енергії TeslaCamp, а також цикл конференцій "Енергоефективні університети"; організовано участь українських енергетичних стартапів у декількох провідних європейських інвестиційних платформах.
Як консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва, Роман також веде напрямок підготовки доповідачів конференції TEDxKyiv, допомагаюти розкрити їхні історії та відкриття для широкої та вимогливої аудиторії. Цьому передувала тривала робота в PR-індустрії, практика інвестиційного PR та фінансових комунікацій і супровід угод із залучення капіталу провідних українських інвестиційних банків. Роман веде приватну комунікаційну практику та є гостьовим лектором Київської школи економіки (KSE). 
Роман Зінченко закінчив факультет міжнародної інформації Київського інституту міжнародних відносин та програму "Executive Leadership Program" в Aspen Institute.
 
Михайло Сало - фінансовий директор Львівської бізнес-школи УКУ. Протягом 5-ти років очолював фінансовий відділ Українського католицького університету та працював заступником першого проректора з питань фінансово-господарської діяльності. 
Досвід управлінської роботи в громадських організаціях: голова ГО «Львівська освітня фундація», член адміністративної ради ГО «Лярш-Україна», член інвестиційної ради УКУ.
Освіта: Український католицький університет; економічний факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету ім. І.Франка. Стажувався в фінансовому департаменті Seton Hall University, США.