LvBS ініціює відкритий захід для представників бізнес-середовища

Save the Date!
6 березня Львівська бізнес-школа УКУ ініціює відкритий захід для представників бізнес-середовища

У першій частині зустрічі пропонуємо відвідати тематичні відкриті лекції від програм  LvBS  для:
- керівників та власників бізнесу
Майстер-клас «Лідерство через комунікацію: рецепт ефективного спілкування керівника» від Ярини Ключковської, консультанта зі стратегічних комунікацій

- представників ІТ-галузі
Майстер-клас «Виклики та перспективи для ІТ-галузі: як українські ІТ-фахівці можуть змінити ситуацію в країні» від Тео Шнітфінка (Theo Schnitfink), керівника «Symphony Solutions» та Олексія Скрипника, керівника «Eleks» (за підтримки Львівського Кластера ІТБП, робоча мова – англійська).

- молодих підприємців-інноваторів та власників малого бізнесу. 
Майстер-клас «Управління фінансами і психологія грошей» від фінансового директора LvBS Михайла Сала та фінансового директора УКУ Любомира Тарновського. 

- тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток.
Майстер-клас «Корпоративна культура в періоди кризи: як підтримувати робочий клімат в час нестабільності» від Наталки Пилат, доцента кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка, викладача LvBS. 

У другій частині зустрічі разом з компанією pro.mova пропонуємо долучитись до дискусії «Україна післязавтра. Чи можливе втілення ідеалів Майдану?» щодо тих подій, які пережили українці за останні три місяці та обговорити  шляхи розвитку країни. Зокрема, що кожен готовий зробити з нас, аби цінності Майдану стали новою реальністю?

На зустріч запрошуємо усіх, хто цікавить навчанням у LvBS, а також  випускників і учасників програм. Час та деталі зустрічі повідомимо згодом. Слідкуйте за новинами на нашому сайті, а також на нашій сторінці у фейсбуці.

На жаль, кількість місць є обмеженою, тому реєстрація завершена. Дискусія буде доступна онлайн о 18:00. Дякуємо за розуміння!