Великий старт довгострокових навчальних програм LvBS!

Восени 2014 року у Львівській бізнес-школі − великий старт  навчальних довгострокових програм.

- Key Executive MBA для керівників та власників бізнесу
Key Executive MBA - це найінноваційніша, найдинамічніша та найбільш надихаюча MBA програма в Україні! Ключовими особливостями програми є:
- творення унікальних проривних ідей на перетині бізнесового, філософського, гуманітарного та мистецького просторів;
- впровадження інноваційних високоціннісних і низькозатратних проектів;
- інтенсивний особистісний розвиток через спілкування, рефлексію та індивідуальний супровід.

- MS in Technology Management для представників ІТ-галузі
Програма магістерського рівня № 1 у Східній Європі з управління технологіями  створена для тих, які прагнуть поглибити свої знання в галузі управління, краще зрозуміти бізнес та стратегії розвитку продукту і набути навичок міжособистісного спілкування. Програма також є ідеальним середовищем для реалізації власного проекту.
Навчальна програма базується на трьох основних стовпах – технології, бізнес і менеджмент, м’які навички (soft skills). Учасники вивчають ІТ-концепції та стратегії, архітектуру і розробку ІТ-рішень, бізнес-комунікації, управління технологіями, фінанси та прийняття бізнес-рішень, управління підприємством, лідерство.

- MS in Innovations and Entrepreneurship для молодих підприємців-інноваторів
Програма створена для молодих людей з усієї Україні, які прагнуть реалізовувати власні інноваційні проекти. Вона пропонує інтерактивний формат навчання, майстер-класи з успішними підприємцями та керівниками, стажування в міжнародних і національних компаніях, менторство. За час навчання учасники отримують прикладні знання зі сфери фінансів, юриспруденції, економіки, маркетингу, проектного менеджменту, бізнес-комунікацій, особистісного розвитку, стратегій, управління інноваціями. Навчання скероване для того, щоб учасник розпочав власний стартап-проект.
Однією з численних можливостей, що надає Програма з інновацій та підприємництва є Лабораторія ідей. Це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.

- MA in Human Resources and Organizational Development для тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток
Особливість програми:
- ціннісноорієнтований підхід до управління персоналом (з людським обличчям) на противагу підходу до працівників як до ресурсу,
- соціально-економічний підхід (Socio economic approach to management), який дозволяє знаходити внутрішні сховані ресурси в компанії через правильну політику по відношенню до персоналу,
- практичність – учасники впродовж навчання будуть виконувати цілий ряд проектів в компаніях, які співпрацюють з LvBS.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати
за телефоном +38 067 67 318 76 та +38 098 35 03 556 
aбо написавши листа на b_school@lvbs.com.ua