Конкурс на отримання стипендії для навчання на Програмі з інновацій та підприємництва

«Створюй інновації» – це конкурс  на отримання стипендії для навчання на програмі магістерського рівня MSс in Innovations and Entrepreneurship  Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). 

Учасники конкурсу повинні розробити бізнес-канву власного проекту (ідеї) за вказаною методикою на сайті  ideas-lab.com.ua у розділі Road Map. Опісля конкурсанти мають зробити відеопрезентацію свого проекту.

Автори 10 найкращих робіт, які потрапляють до фіналу, за рішенням журі конкурсу, презентуватимуть свої ідеї англійською мовою перед членами журі у Львові.

Двоє учасників, які виконають завдання найкраще, отримають стипендію для навчання на програмі MSc in Innovations and Entrepreneurship. Стипендія покриває половину вартості навчання і становить 1400 євро. Інші двоє конкурсантів (наступні за рейтингом) отримають стипендію, яка покриє 25% від вартості навчання – 700 євро.

Для участі в конкурсі, аплікант повинен очікувати отримання щонайменше диплому бакалавра (незалежно від напряму спеціальності) не пізніше серпня 2014 року.

Що треба зробити, щоб стати учасником конкурсу:

1.   Зареєструватись
Для реєстрації в конкурсі потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті LvBS. Опісля учасникам надійде підтвердження реєстрації та інструкція щодо подальших дій.

2.  Прописати бізнес-модель проекту
На сайті IdeasLab, учасник повинен зареєструватись, побудувати бізнес-модель для свого проекту/ідеї, яку він хоче втілити. Це можна зробити за допомогою спеціального інструменту «The Business Model Canvas» на сайті IdeasLab у розділі Road map.

 3. Зняти відео про свій проект
Після заповнення бізнес-канви, учасники конкурсу повинні зняти короткий відеоролик (не більше 2-х хв), у якому треба розповісти про:
- ідею свого проекту
- мету
- цільову аудиторію

4.  Надіслати виконану роботу (заповнену бізнес-канву у форматі pdf або JPEG та відеоролик про свій проект, завантажений на youtube) на адресу master@lvbs.com.ua

Роботи приймаються до 1 квітня 2014 року (включно). Експерти журі розглядають роботи і обирають 10  найкращих проектів згідно зі встановленими критеріями. Результати півфіналу конкурсу будуть оголошені до 11 квітня 2014 року.
Учасникам, які не відкладають роботу на останній день, LvBS пропонує бонус - усім, хто наділше роботу до 31.03 журі конкурсу додасть до підсумкової оцінки 5 балів. 

5. Захистити проект перед журі

10 учасників, проекти яких журі визнає найкращими, будуть запрошені на захист своєї ідеї перед експертами, який відбудеться у Львові в квітні 2014 року.

Результати фіналу конкурсу оголошуються до 1 травня 2014  року.

Учасники конкурсу: Учасниками конкурсу є особи, що зареєструвались і отримали підтвердження про прийняття їхніх анкет.

Відбір проектів буде відбуватись за наступними критеріями:

Для канви:

1. Актуальність та соціальна цінність проекту;
2. Інноваційність ідеї;
3. Чіткість подання інформації, детальне розкриття та обґрунтування елементів бізнес-канви

Для відео:
1.  Креативність та вміння презентувати ідею
2. Лаконічність
3. Якість подачі матеріалу

Маєте питання?
Пишіть нам на master@lvbs.com.ua або телефонуйте +38 098 350 35 56