Форум екологічно безпечної енергетики (Smart Energy Forum)

Львівська бізнес-школа (програма MSc in Technology Management), «Greencubator» та GreenByBlue запрошують на перший Форум з питань екологічно чистої енергетики: Україна. У рамках заходу відбудеться одноденний форум (16 травня) та дводенний хакатон з розумної енергетики (17-18 травня).
                                                           

- Чи можуть «зелені» стартапи боротися зі змінами клімату та диктатурою енергетики?
- Чи можливо запровадити політику сталої енергетики для Східноєвропейських країн і міст?
- Чи існують новітні технології, які замінять для нас традиційні енергоносії?

Нещодавні події показали вразливість крихкої європейської моделі енергопостачання. Україна виявилася ще вразливішою. Чи існує модель, яка б гарантувала безпеку енергопостачання на основі сталого економічного розвитку з урахування потреб охорони довкілля?

Під час одноденної конференції експерти та учасники проаналізують потенціал інновацій зеленої економіки та розумної енергетики заради забезпечення енергетичної безпеки і сталого підходу.

Експерти форуму розкажуть про:
- останні новини у галузі сталих моделей економіки та енергетики,
- технологічні та дослідницькі проекти
- інноваційні підходи для збільшення енергоощадності та виробництва відновлювальної енергії
- як енергетичний та ІТ-сектор можуть об’єднатися заради отримання реальних результатів з незначними інвестиціями

Основні доповідачі:
Блейк Берріс: засновник та головний активіст у «Клінвеб Інишиетів» 
Блейк Берріс – один із провідних умів у хакатонах та створенні спільнот технологій нульового циклу. Він став одним з перших подкатсерів, активістом руху неконференції, FacebookDevGarages та членом-засновником iPhoneDevCamp. З 2006 р. Блейк організував чимало заходів, присвячених стартапам та розробникам ПЗ, а також сформував глобальну мережу клінвебівських спільнот, стартапів та підприємців, який охопив 22 країни.

Йорам Крозер: Університет Твенте, Фонд Нідерландів та Академії сталих інновацій 
Йорам Крозер займається інноваціями для суспільних благ, таких як вода, електроенергія, природа, мистецтво та регіональний розвиток. Його робота з кількома новаторськими компаніями у Європі описана у понад тридцяти публікаціях та книзі «Інновації та довкілля».


Катаріна Габерсбруннер:
Climate & Energy, WECF Germany (TBC)
Катаріна Габерсбрюнер – фахівець з питань відновної енергетики організації «Жінки Європи за спільне майбутнє» (Мюнхен). У неї є безпосередній досвід реалізації проектів з відновної енергетики, в тому числі з фінансового боку та з огляду на залучення громадськості. Вона працювала на державних електростанціях з сонячної енергетики в Україні та в інших регіонах східної Європи. Крім того, вона є членом керівної ради енергетичного кооперативу Баварії (Німеччина).

Дмитро Шимків: генеральний директор «Майкрософт Україна»
Відомий професіонал і підприємець, Дмитро Шимків володіє 17-річним досвідом у сфері ІТ в Україні, СНД та Західній Європі. В Microsoft він прийшов у 2007 році на посаду директора з продажів у корпоративному сегменті та відповідав за побудову довгострокових відносин із клієнтами і партнерами, а також за стратегічний розвиток корпоративного сегменту. Під керівництвом Шимківа робота з корпоративними замовниками Microsoft в Україні вийшла на новий якісний рівень, а продажі зросли на 60% за рік завдяки зростанню задоволеності партнерів і клієнтів, зосередженості на довгострокових відносинах та налагодженому співробітництву з іншими підрозділами компанії.

Шульга Наталія, Український науковий клуб
Проф. Наталія Шульга, PhD, біолог, протягом 13 років займалася науковими дослідженнями в Рочестерському Університеті (США). У 2005 р. повернулася до України працювати над розробкою реформи в освіті і науці. На даний час п. Шульга є виконавчим директором Українського наукового клубу.

Закордонні спікери приїхали до України не лише для того, щоб поділитися своїм досвідом, а ще шукають українських партнерів, щоб просувати революцію розумної енергетики в Україні та світі.

Дводенний  Хакатон  пройде після конференції. Він буде присвячений розробці рішень, пов’язаних з клінвеб та клінтех. Перед командами-учасниками постане завдання створити бізнес-моделі сталого характеру, розробити прототипи клінтех, а також додатки для Інтернет, мобільних пристроїв і соцмереж для сприяння розвитку енергоощадності та запровадження відновної енергетики. Комунальні та локальні (для університетського містечка) проекти будуть спрямовані для потреб міста Львова та Українського католицького університету, найекологічнішого студмістечка України. Успішні пропозиції команд-переможниць будуть реалізовані у масштабах України та за її межами.

Завдання хакатону:
Команди отримають непросте завдання створити рішення для підвищення енергоефективності та споживання відновної енергії для міста Львова та Українського католицького університету, який має найбільш екологічне академмістечко в Україні. Пропозиції команд-переможниць будуть втілені у масштабах України та за її межами.

Організаційно Хакатон це - можливість працювати в командах 4-6 людей. В кожній команді будуть експерти з бізнесу та підприємництва (2-3 людини), а також досвідчені ІТ інженери (2-3 людини). В результаті кожна команда розробить власний продукт з концепцією, бізнес моделью, роадмапою, визначеним ринком та клієнтами. Ментори допоможуть в роботі, а журі оцінять результат. Це чудова нагода спробувати себе підприємцем, працювати в бізнес середовищі та створитти новий комерційний продукт з нуля. Найкращі проекти отримають підтримку партнерів у розвитку та комерціалізації.

Більше інформації про Хакатон

Що Ви отримаєте після роботи у Хакатоні?
У першу чергу це призові місця (City of Lviv Energy Challenge)

  • 1 місце: 20 тис.грн.+програма BizSpark
  • 2 місце: 12 тис.грн.+програма BizSpark
  • 3 місце: 8 тис.грн.+програма BizSpark

Призи від освітнього спонсора (Bionic Hill University):

  • 5 тис.грн
  • стипендія на навчання на будь-якому курсі Bionic Hill University для членів команди-переможця;

А також особлива винагорода від програми MSc in Technology Management:

А також:
1) досвід кооперації ІТ і бізнесу над створенням нового продукту
2) створення нового продукту, його концепції, roadmap та плану виходу на ринок та комерціалізації
3) створення прототипу та пітчинг проекту

 

Місце проведення форуму: новий багатофункціональний корпус УКУ, вул.Козельницька 2а, Львів
Місце проведення хакатону: Betaplace, вул.Олени Степанівни 49, Львів

Ціни:
Конференція+Хакатон - 850 UAH
Конференція - 700 UAH
Хакатон - 350 UAH
Як придбати квиток: онлайн-купівля квитка


За детальнішою інформацією просимо звертатися до:
Дзвінки Завалій pavlusiv@lvbs.com.ua, +380983503556
Анастасії Гірняк, ahirnyak@lvbs.com.ua, +380676731876

Організатори: 

 

 

New energy partner:

Інноваційний партнер:


Освітній спонсор:

Партнери:

 

 

 

За підтримки:

Інфопартнери: