Дискусія з Манмітом Сігхом «Міжкультурні особливості та їх вплив на бізнес-комунікації»

11 квітня Львівська бізнес-школа запрошує на дискусію «Міжкультурні особливості та їх вплив на бізнес-комунікації» з Манмітом Сігхом, венчурним партнером на New Access Capital, викладачем Шанхайської бізнес-школи EMLYON.

З Манмітом Сігхом, який мешкав у дев’яти країнах на чотирьох континентах, а 2003 року живе і працює в Шанхаї, який вільно володіє англійською, хінді, пунджабі та французькою, ви поговорите про:
- культурні стереотипи і як їх змінювати
- відкритість до інших культур, як це впливає на ведення бізнесу
- мультикультурні компанії та специфіку співпраці з ними
- дізнаєтеся як будувати успішну компанію із врахуванням культурних особливостей

Початок о 18:15
Місце проведення − «Лабораторія ідей LvBS» (ауд.311, вул. Козельницька 2а)

Мова зустрічі- англійська

Реєстрація на зустріч обов'язкова. Реєструйтесь за посиланням


Протягом усієї кар’єри Манміт Сігх був підприємцем. У 2005 р. він заснував корпорацію «M&M», яка надавала фірмам в Азії послуги китайської цілеспрямованої стратегії та індивідуального розміщення. 2008 року став одним зі співзасновників освітньої фірми у напрямку ІТ спільно із IBM, органами влади м. Нанкін, Nandasoft та Нанкінським університетом. З 2012 р. міська влада м. Нанкін призначила його консультантом із питань розвитку технологічно-підприємницької екосистеми у місті.

Манміт Сігх мешкав у дев’яти країнах на чотирьох континентах. З 2003 року живе і працює в Шанхаї. Він вільно володіє англійською, хінді, пунджабі та французькою, трохи знає португальську. Зараз він удосконалює свою мову мандарин та вивчає японську. У Манміта є бакалаврські ступені з економіки, фізики та інженерії, а також з французької мови, які він здобув у Вашингтонському університеті та Університеті Лі (США), а також ступінь MBA Інституту управління та досліджень СП Джейн (Індія).

З 2008 р. він також має змогу втілювати свої викладацькі таланти на посаді запрошеного викладача у Шанхайській бізнес-школі EMLYON, де викладає основні та факультативні курси із фінансової стратегії і підприємництва. Манміт Сігх викладає курс «Управління фінансами у сервісних компаніях» на програмі MSc in Technology Management.

Фанат-любитель технологій, він серйозно цікавиться споживацькими технологіями та типами компаній, які їх використовують. Також втілює свою любов до освіти і підприємництва, будучи ментором для молодих підприємців та стартапів у Китаї, адже йому приємно ділитися своїм професійним і особистим досвідом.