Форум жіночого підприємництва «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх»

22-23 травня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться Форум жіночого підприємництва «Українки в бізнесі: власна справа – розвиток та успіх». Протягом двох днів жінки-підприємці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань у сфері ведення бізнесу. Форум пройде за підтримки Посольства США в Україні.

Мета форуму – стимулювати розвиток жіночого підприємництва, розгляд прикладів успішних підприємств, керівниками або засновниками яких є українські жінки, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив. Протягом двох днів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися та спілкуватися з однодумцями, які щодня зустрічаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці Форуму будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна із цілей заходу − створити мережу для стимулювання розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Аудиторія Форуму: жінки-підприємці, власниці розпочатого бізнесу (досвід підприємницької діяльності від півроку до 5-х років) з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей.

Формат конференції передбачає по 4 практичних сесії протягом 2-х днів з кращими експертами, а також серію надихаючих зустрічей. Під час сесій учасниці ділитимуться власними ідеями, шукатимуть шляхи вирішення актуальних та болючих питань.

Завдання проекту:
- формування мережі жінок-підприємців по всій Україні;
- визначення тих ділянок, де коаліція може працювати та впливати на розвиток жіночого підприємництва;
- проаналізувати і обговорити ситуацію щодо жіночого підприємництва в Україні, її успіхи і проблеми;
- покращити здібності та рівень компетенцій жінок в бізнесі.

Цілі проекту будуть досягнені завдяки наповненню проекту: конференція, практичні сесії, надихаючі зустрічі та знайомства через Speed Networking. Основна  ідея Speed Networking − надати учасникам можливість познайомитись між собою, а також знайти нові та відновити вже існуючі контакти. Speed Networking відбудеться у форматі кафе-семінару.

Для участі у Форумі потрібно заповнити анкету учасника та додати Ваше CV.
Анкету і CV треба надіслати до 10 травня 2014 року.

Завантажити анкету

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації та попереднього відбору. Чекаємо на Ваші заявки!

Контактні особи:
Анастасія Березна, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)
Галина Онишко, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)
Тел. : (032) 240 99 58
          (067) 673 18 76
women_forum@lvbs.com.ua

Організатори події:

Співорганізатори: