Зустріч-дискусія з Тарасом Вервегою «Інновації у технологіях та бізнесі» (Рівне)

19 травня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч-дискусію у м. Рівне на тему «Інновації у технологіях та бізнесі: як змінити все за допомогою очевидних речей» з Тарасом Вервегою, членом ради директорів ІТ-компанії «SoftServe».

Запрошуємо власників бізнесу, фахівців  IT-галузі, зацікавлених у обговоренні питань розвитку бізнесу, технологій, запровадження інновацій, покращення якості та просування українського продукту на міжнародному ринку.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ

Особливою цінністю події є нагода у невимушеній атмосфері поспілкуватися з одним з кращих експертів у сфері розвитку бізнесу. Тарас Вервега  має багаторічний досвід роботи в компанії «SoftServe», яка є однією з провідних на IT-ринку країни та активно співпрацює зі США. Ескперт розповість про вплив інноваційних підходів на розвиток бізнесу і технологій, про шляхи впровадження змін, поділиться управлінськими висновками, відповість на запитання учасників зустрічі.

 

«Поговоримо про те, що таке інновації, як вони застосовуються до всього, що нас оточує. А також про те, що інновації означають для бізнесу і на чому повинні зосередитися підприємці зараз», − Тарас Вервега.

 

Спеціальний гість події Тараса Тарасов, співзасновник та CEO «JoyRocks».
Партнер зустрічі − компанія «Телепортус».

Зустріч відбудеться 19 травня  о 18.30 год.
Місце проведення: конференц-зал готелю «Мир», вул. Міцкевича, 32, м. Рівне.

Реєстрація на зустріч обов'язкова. Зареєструватись Ви можете за посиланням