Презентація видання «Покликання лідера бізнесу» за участі Гелен Елфорд

28 квітня в Українському католицькому університеті відбудеться презентація україномовного перекладу видання «Покликання лідера бізнесу» за участю співавтора проф. Гелен Елфорд, декана факультету соціальних наук Папського університету св. Томи Аквінського в Римі. Після презентації відбудеться дискусія про покликання бізнес-лідерів та соціальну місію підприємництва. 

"Важлива частина покликання бізнес-лідера – дотримуватися етичних соціальних принципів у звичному ритмі життя ділового світу. Християнські лідери бізнесу – це люди дії, які продемонстрували справжній підприємницький дух, великодушно приймаючи, з вірою і відповідальністю, даний Божий дар – покликання до бізнесу".

Початок зустрічі – 17:00.
Місце проведення: Український католицький університет, вул. Хуторівка 35а, конференц-зал.
Реєстрація на зустріч за посиланням 

Головний лейтмотив книги ‒ бізнес-лідери покликані привести сучасний економічний і фінансовий світ до принципів людської гідності і загального блага. «Покликання лідера бізнесу» ‒ це видання про місію підприємців, які працюють у численних бізнесових інституціях і про виклики та можливості, які їм пропонує діловий світ у контексті глобальних змін. У ньому сформульовано шість практичних принципів для бізнесу у світлі християнського вчення, у додатку – іспит совісті для бізнес-лідера.


Сестра Гелен Елфорд
– професор, декан факультету соціальних наук Папського університету св. Томи Аквінського в Римі, радник Папської Ради «Справедливість і Мир», керівник міжнародного дослідницького проекту «Етика та соціальна відповідальність бізнесу».

 

Видання Папської Ради «Справедливість і Мир» «Покликання лідера бізнесу» презентує  комісія УГКЦ «Справедливість і мир» та львівське видавництво «Літопис».