reflexio. Змінюючи себе - змінюємо країну

Львівська бізнес-школа УКУ вдруге проводить reflexio - унікальну програму, створену на перетині бізнесового, філософського та гуманітарного просторів. Унікальність цієї програми саме у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по іншому. Те, що залишається обов’язковим елементом, це місце проведення програми - монастир. Саме тиша монастиря допомагає кожному учаснику замислитись над завжди актуальними питаннями моралі, цінностей, відповідальності, довіри.

reflexio – це запрошення відкинути термінове, для того, щоб замислитись про важливе. Ми пропонуємо цю програму для того, щоб вчитися, рефлексувати та зростати. Спілкуючись з моральними лідерами, у вас буде можливість викристалізувати справжні пріоритети ефективного лідерства. Метою програми є не навчати Вас, а допомогти Вам навчитися і зрозуміти свою роль як лідера.

У рамках цієї програми у Вас буде можливість спілкування із Владикою Венедиктом (єпископ-помічник Львівський), Володимиром Турчиновським  (директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри філософії УКУ) та іншими. Участь в реколекціях з Владикою Михаїлом (Екзархом Одеського екзархатустане нагодою зануритись в себе та віднайти спокій, рівновагу та наснагу до нових звершень у житті. 

Цього року Ви маєте унікальну можливість взяти участь в reflexio сім’єю, адже для дітей (5-12р) ми пропонуємо окрему насичену програму.

Місце: Гошівський монастир
Дата: 15-20 липня 
Вартість:
одна особа - 5800грн
дві особи - 10400грн
сім'я з однією дитиною - 12900грн
сім'я з двома дітьми - 15400грн
При реєстрації до 15 червня - знижка 10%

За додатковою інформацією звертайтесь до Остапа Луцишина:
olutsyshyn@lvbs.com.ua
067 673 18 76