LvBS виступить партнером конференції HR in IT'14

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та програма MSc in Technology Management виступить медіа-партнером конференції управління персоналом в ІТ-сфері – HR-IT`2014.

Як Ви уявляєте собі картинку ідеальної роботи сучасної ІТ-компанії. Жодних проблем з пошуком персоналу. Жодних дисбалансів між кількістю роботи і кількістю потрібних виконавців. Всі розуміють одне одного  - абсолютно точні комунікації у всіх напрямках. Вам не потрібно стрибати вище голови і креативити  із  несосвітенними системами  мотивації  для  свого  персоналу  –  все вирішується автоматично. Всі отримують бажане і всі задоволені. Всі працюють на результат і результат дедалі більше вражає! Ви більше не боїтесь постійних кадрових війн і атак хедхантерів. Ви точно знаєте, що ВАШІ люди нікуди не підуть! ВАШИМ людям добре з ВАМИ, а ВАМ – добре з НИМИ! Це зовсім не утопія! Це система, де все міняється, інтегрується і пазл складається! Гнучка компанія, гнучкий менеджмент, гнучка команда, гнучка система і вражаючі результати!

Integrate me right – цьогорічна тема конференції!

Конференція пройде 22-23 травня в конференц-холі «Ірпінь», м.Київ.
Учасники конференції усе ті ж - директори з персоналу, керівники відділів персоналу, вузькі фахівці, HR-дженералісти.
У програмі конференції:

  • доповіді колег із різних країн, міст та компаній;
  • круглий столи на актуальні теми;
  • вечірня програма.


Паралельно працюватимуть три зали, тож кожен учасник зможе обрати найцікавішу для нього тему і відвідати обрану доповідь. З попередньою програмою конференції ви можете ознайомитися   тут.

Детальніше про конференцію.

Додаткова інформація:
САЙТ конференції 
Facebook сторіночка конференції  

+38 (066) 12 12 493
+38  (032) 247-05-57
info@rtc.ua
skype rtc.ua