Зустріч Спільноти «Куди рухається мистецтво» з Павлом Гудімовим

28 травня в Українському католицькому університеті відкриється виставка «Ребрендинг / Надбанні Хрести»  та відбудеться зустріч Спільноти з Павлом Гудімовим на тему «Куди рухається мистецтво».

Виставка розпочне діяльність Галереї сучасного мистецтва УКУ та стане першою із запланованих у співпраці з давніми приятелями Університету -  Я Галереєю Павла Гудімова.

Завжди актуальний, проте дещо призабутий формат виставки-діалогу повертається у новому проекті куратора Павла Гудімова «Ребрендинг / Надбанні Хрести». Однак цього разу зіставляти художні явища буде не автор, а самі глядачі. Маючи чималий досвід створення інтерактивних майданчиків, Павло Гудімов пропонує по-новому поглянути на сучасне мистецтво, яке все більше тяжіє до відкритого діалогу з аудиторією.

Після відкриття виставки та в продовження діалогу відбудеться зустріч Спільноти LvBS з Павлом Гудімовим, де учасники зможуть розглянути такі теми:
- культура як комунікатор
- культурна політика
- взаємодія культури та бізнесу
- сучасні тенденції у мистецтві
- культурні коди нашої країни

Дата проведення: 28 травня

Приєднуйтеся до дружнього кола Спільноти LvBS та щомісяця отримуйте нагоду поспілкуватись з цікавими людьми на актуальні теми в колі однодумців.

З питань реєстрації звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876