HR Friday

20 червня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться кафе-дискусія HR Friday від програми 
MA in HR and Organizational Development

Як глобальні зміни та тенденції в бізнесі вплинуть на роботу фахівців із персоналу і як до цього підготуватися? Якими можуть бути ефективні способи комунікації змін? Звичні підходи до рекрутингу не працюють? Як HR- у отримати бюджет на власний розвиток?

Якщо ці питання є цікавими для Вас, приходьте!

Реєстрація учасників з 13:30
Початок о 14:00
Місце провдення: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, 305 авд.

На кафе-дискусію запрошуємо:
• молодих спеціалістів у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри і прагнуть розвивати власні компетенції
 досвідчених менеджерів з управління персоналом

Програма

13:30 - 14:00 Реєстрація  
14:00 - 14:05 Привітання учасників Софія Опацька
14:05 - 15.00 Креативний рекрутинг - кафе-семінар Ольга Садоха, Наталя Шпот
15:00 - 15:45 Емоційна компетентність HR - майстер клас Наталка Шпот
15:45 - 16:15 Coffee break  
16:15 - 17:00 Комунікація непопулярних змін - кафе-семінар Ольга Садоха, Наталя Шпот
17:00 - 17:30 Як HR-у отримати гроші на своє навчання? - дискусія Рената Чучмай, Олег Никулишин
17:30 - 17:45 Підсумки Софія Опацька
17:45 - 18:00 Спілкування за кавою  


Як стати учасником?
1. Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації
3. Оплатити участь в заході

Ціна:
При попередній реєстрації на сайті - 165 грн.*
При реєстрації в день події - 250 грн.*
* - без ПДВ

Оплатити попередню реєстрацію потрібно до 15:00 четверга 19 червня. В разі відсутності попередньої оплати, вартість складатиме 250 грн. на реєстраційному столі, за умови наявності вільних місць.

Спікери


Рената Чучмай
Chief People Officer в SoftServe
Рената Чучмай понад 15 років працює у світових компаніях у сфері управління персоналом. У компанії SoftServe Рената відповідає за впровадження глобальної стратегії розвитку персоналу, основне завдання якої – забезпечити сильну оперативну HR-підтримку для бізнесу, у таких стратегічних сферах як управління кадровим резервом, лідерство, рекрутинг, переваги для працівників, мотивація персоналу та виплата компенсацій. Рената Чучмай розпочала свою кар’єру 1994 року у компанії DHL International, а з 1997-го року займала посаду адміністративного менеджера в компанії Coca-Cola Amatil. У 2000 році Рената була призначена тренінг-менеджером компанії Nestle, а в 2002 році перейшла в компанію Leoni Wiring Systems на посаду менеджера з управління персоналом. Серед її особистих професійних досягнень – формування структури компанії «з нуля» до 3500 працівників і розробка HR-маркетингових стратегій для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю.

Опацька Софія
К.е.н., Декан Львівської бізнес-школи УКУ. Спеціаліст в галузі управління людьми, організаційної поведінки
Освіта: здобула вищу освіту у Львівському державному університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», потім захистила кандидатську дисертацію з економіки. Проходила навчання в Бізнес-школі Мічиганського університету (США), IEDC (Словенія), China Europe Internaitonal Business School (CEIBS), Wharton Business School (США), Hong Kong University of Science and Technology (HKUST), стажування в компанії Inno Space (Данія) та у Варшавській школі економіки (Польща). 
Досвід: У 2001-2004 рр. працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту. З 2004 до 2007 - директором программ Executive & Presidents MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs). У 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ВАТ «Концерн Галнафтогаз». З січня 2008 очолює Львівську бізнес-школу УКУ (LvBS) з моменту її створення.

Ольга Садоха
Викладач управління персоналом
Викладає на програмах теми з ефективного управління командою для керівників, управління персоналом для менеджерів з персоналу. 
Ольга має досвід тренерської та консалтингової роботи у напрямках вдосконалення управлінської майстерності керівників, налагодження систем управління персоналом, налагодження процесів у торгових компаніях. Є сертифікованим коучем.
Досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 10-ти років у таких компаніях, як мережа супермаркетів «ВАМ», ТВК «Львівхолод», АТЗТ «Галичфарм» (корпорація «Артеріум»), ВАТ «Концерн Галнафтогаз», "N-IX".

Наталка Шпот
Коуч, консультант з організаційного розвитку в гештальт-підході. Директор та викладач Львівської школи проектного менеджменту. Бізнес-тренер.
Наталка працює в ІТ галузі з 1996 року, спробувавши себе в дуже різних напрямках: дизайн, робота з замовниками, управління веб-студією, управління персоналом, стратегічний менеджмент. Працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників.  З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group.
Основні області компетенцій: організація роботи відділу персоналу в ІТ компанії, дизайн та впровадження HR процесів в ІТ компанії, навчання, розвиток та консультування керівників лінійних підрозділів, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, управлінський коучинг

Олег Никулишин
Співвласник та генеральний директор однієї із найбільших мереж аптек у Львові та Україні - ТзОВ «Маркет Універсал ЛТД». 
Станом на сьогодні у структурі компанії є власний логістичний центр і  70 аптечних установ під двома торгівельними марками (мережа аптек “D.S” і “Аптека низьких цін” ) у Львові, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. ТзОВ „Маркет Універсал ЛТД”  є багаторічним партнером  благодійної організації Мальтійська Служба Допомоги.  Олег має багаторічний досвід побудови і розвитку управлінських систем, постановки та реінженірингу бізнес-процесів. Веде активну громадську діяльність, зокрема, у 2010 році включений у склад правління Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України» (АПАУ). Олег має 23 роки управлінського досвіду і 14 підлеглих у прямому підпорядкуванні. Закінчив Львівський Політехнічний інститут за спеціальністю інженер-теплотехнік, а також здобув юридичну освіту у Львівському Національному університеті ім. І. Франка.

Контакти:
hrmaster@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-098-3503556