Зустріч Спільноти «Бізнес в період соціальних та економічних трансформацій. Стратегії, маркетинг. Громадянська платформа "Нова Країна"».

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS та Львівського осередку Громадянської платформи "Нова Країна" на зустріч з Андрієм Длігачем та Валерієм Пекарем.

Тема зустрічі: «Бізнес в період соціальних та економічних трансформацій. Стратегії, маркетинг. Громадянська платформа "Нова Країна"».

Основні тези зустрічі:
1. Вплив геополітики та геоекономіки на розвиток бізнесу в Україні
2. Економічна стратегія України - стратегічне бачення, напрями реформ
3. Стратегії бізнесу в період трансформацій: як зберегти позиції і як здійснити ринковий прорив. Рекомендації, 20-ти річний досвід Advanter Group
4. Стратегія Громадянської платформи "Нова Країна": єднання громадянських ініціатив

 Доповідачі:
 

Пекар Валерій
Президент компанії «Євроіндекс».Український підприємець, президент компанії «Євроіндекс», яка є провідним організатором виставок «бізнес для бізнесу» в Україні. Голова наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, віце-президент Виставкової федерації України. Автор навчального посібника для вишів «Основи виставкової діяльності». Має досвід підприємництва у різних галузях та різноманітний досвід громадської роботи у галузевих організаціях.

 

Андрій Длігач визнаний кращим тренером і консультантом по маркетингу в Україні за щорічним рейтингом  Ukrainian Marketing Awards і кращим консультант з управління по рейтингу TradeMaster.

Детальніше про спікера


Дата проведення: 13 червня

Кількість місць обмежена

З питань реєстрації звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876