Майстер-клас «Стартапи: інновації, проблеми і можливості на прикладі фармацевтичної галузі»

26 червня о 17:00 Львівська бізнес-школа запрошує на майстер-клас «Стартапи: інновації, проблеми і можливості на прикладі фармацевтичної галузі».

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ на майстер-клас

Доповідач: Леонард Мазур, співзасновник та  директор з виробничих питань фармацевтичної  компанії «Triax Pharmaceuticals» (США). Відомий підприємець поділиться власним досвідом у створенні різних компаній та просуванні нових продуктів на ринку. 

Час проведення: 17:00-19:00
Місце: Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька 2а, ауд. 405

Леонард Мазур є співзасновником «Triax Pharmaceuticals» («Triax»), де з січня 2005 р. він займав посаду директора з виробничих питань. Перш ніж приєднатися до «Triax», був засновником та генеральним директором (1995-2005) «Genesis Pharmaceutical, Inc.», компанії, яка виробляє засоби з догляду за шкірою і розповсюджує свою продукцію через дерматологічні кабінети.

Окрім цього Леонард Мазур має великий досвід у продажах, маркетингу та розвитку бізнесу, отримавши його на посадах у таких компаніях як «Medicis Pharmaceutical Corporation», «ICN Pharmaceuticals, Inc.», «Knoll Pharma» (філія BASF) та «Cooper Laboratories, Inc.». Має досвід підприємництва у галузі охорони здоров’я, маркетингу дерматологічної продукції. Є членом Наглядової ради Manor CollegeManor Collegeу Дженкінтауні, штат Пенсильванія (США).

Участь у майстер-класі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Реєстрація за посиланням

Майстер-клас буде відбуватися англійською мовою

Контактна особа: Вероніка Саврук,

media@lvbs.com.ua, 098 35 03 556