LvBS стала партнером унікальної корпоративної програми «Академії лідерів Мрії»

28 березня стартує унікальна корпоративна практично-навчальна програма «Академія лідерів Мрії» у співпраці Київської школи економіки з Агрохолдингом «Мрія» та Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS).

Учасниками програми є управлінський склад Агрохолдингу «Мрія» – перспективні топ- менеджери, які зацікавлені здобути інноваційні знання та навички для подальшого професійного та кар’єрного зросту.
Програма складається із 12 модулів, які проведуть викладачі Львівської бізнес-школи УКУ та Київської школи економіки разом із топ-менеджментом Агрохолдингу «Мрія». Під час навчання учасники здобудуть знання з інноваційних високоціннісних, низькозатратних стратегічних ходів та практичні навички з їхнього застосування в повсякденних управлінських та виробничих процесах.

Формат та структура програми
Програма «Академія лідерів Мрії» розроблена у форматі 12-ти модулів. Структура кожного модуля складатиметься з таких етапів:

  • Навчання
  • Ознайомлення з прикладами інших підприємств
  • Прив’язки до виробництва
  • Практики 
  • Рефлексії.

Модулі 1-3: Пропозиція цінності (стратегія, маркетинг, економіка менеджменту)
Модулі 4-6: Пропозиція прибутку (фінансовий менеджмент, фінансова звітність)
Модулі 7-9: HR пропозиція (управління персоналом, лідерство та розвиток організації)
Модулі 10-12: Впровадження (управління проектом, операційний менеджмент, система управління інформацією)

ОРГАНІЗАТОР
Агрохолдинг «Мрія»
 – провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Із простої мрії про створення передової та відповідальної компанії, яка б вирощувала і постачала найкращі продукти споживачам, і розпочався в 1992 році сімейний бізнес. Наче зерно, що дало сходи, компанія виросла і розширила свої сільгоспугіддя з початкових 50 га до 298 000 га. На сьогодні «Мрія» – це вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту і сільгосптехніки. Продукція «Мрії» постачається у більш ніж 20 країн світу, в тому числі, і найбільшим харчовим компаніям Європи. Земельні угіддя «Мрії» сконцентровані на Західній Україні, чорноземи якої є одними з найродючіших земель у світі. Агрохолдинг вирощує широкий спектр сільськогосподарських культур: пшеницю, ріпак, кукурудзу, цукровий буряк, картоплю, гречку, ячмінь, горох і сою. Переваги наших чорноземів допомагають нам задовольнити постійно зростаючий попит на продукти харчування.

ПАРТНЕРИ
Львівська бізнес-школа (LvBS) має на меті формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будуватиме результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей. LvBS –  це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Ціль Школи – сприяти розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.

Київська школа економіки (KSE) – це навчальний заклад міжнародного класу з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном.  KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи нове покоління економістів та управлінців світового рівня. KSE пропонує визнані на міжнародному рівні англомовні Магістерські програми з Економічного Аналізу та Економіки Бізнесу, викладачі котрих отримали освіту у найкращих міжнародних університетах. Студенти Школи мають необмежений доступ до світової економічної літератури та інших інформаційних ресурсів. По завершенню програми, студенти мають можливість отримати диплом магістра Х’юстонського університету (США). Школа також проводить навчання за бізнес-напрямком на короткострокових та середньострокових програмах, і на курсах неповного робочого дня.

КОНТАКТИ
Координатори програми: 
Марія Ганопольська, Агрохолдинг «Мрія», +38 063 300 4658, mganopolska@mriya.ua
Олеся Піцик, Агрохолдинг «Мрія», +38 050 3771327, opitsyk@mriya.ua
Галина Онишко, Львівська бізнес-школа УКУ, +38 097 964 1788, honyshko@lvbs.com.ua
Юлія Кочерган, Київська школа економіки, +38 093 296 9962, kocherhan@kse.org.ua