Відкрита зустріч-дискусія «Виклики для бізнесу в новій країні: розвиток довіри та шляхи подолання корупції»

10  липня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує підприємців з різних  регіонів України на відкриту зустріч-дискусію «Виклики для бізнесу в новій країні: розвиток довіри та шляхи подолання корупції»

Головний доповідач: Ярослав Притула, викладач LvBS,професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.

Модератор зустрічі: Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», сенатор УКУ,  фундатор LvBS

Зареєструватись на зустріч

Окрім цікавої лекції від відомого професора, гості матимуть нагоду відчути атмосферу Українського католицького університету, дізнатися більше про програми Львівської бізнес-школи. Така подія є доброю нагодою для нових знайомств та цінного спілкування між бізнес-спільнотами України.

Програма заходу:
16:00 - каво-перерва, екскурсія Українським католицьким університетом.
17:00 - 18:30 - лекція Ярослава Притули/дискусія

Місце проведення: м. Львів, багатофункційний корпус УКУ, вул. Козельницька, 2а, 305 аудиторія.
Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Онлайн реєстрація тут

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, +3 8 067 67 31 876

Ярослав Притула:к.ф.-м. н., викладач LvBS, науковий секретар Львівського національного університету ім. Івана Франка. Професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.

Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).

Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм.

Викладає курси: статистика, кількісні методи в економіці, економетрика, прогнозування, інвестиції, управління фінансовими ризиками і теорія прийняття рішень. У LvBS веде курси «Кількісні методи  для прийняття бізнес рішень» та «Макроекономіка».

_________________________________________________________________________________

Для тих, хто захоче залишитись у Львові на вихідні, LvBS пропонує екскурсію вечірнім містом та проживання у Колегіумі Українського католицького університету (про це організаторів слід повідомити заздалегідь).