Презентація документального фільму «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода»

10 липня  у Львові відбудеться презентація документального фільму «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода» — стрічки про професора Богдана Гаврилишина, одного з найбільш успішних та найбільш впливових українців нашого часу.

Початок о 18:30, 10 липня.
Місце проведення − конференц-зал  філософсько-богословського факультету УКУ (Львів, вул. Хуторівка, 35).
Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Презентація стрічки відбувається з ініціативи випускників освітньої програми «Good Governance» Львівської бізнес-школи (LvBS) Ярослава Мелеха та Тараса Баранецького.

Фільм «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода» заснований на книзі спогадів «Залишаючись українцем...», у якій Богдан Гаврилишин ділиться секретом власного успіху — постійно працювати над власним розвитком та на користь ближніх. 

Після перегляду фільму відбудеться дискусія на тему «Жити у світі. Будувати Україну», участь в якій візьме спеціальна гостя — Марія Зубрицька, проректор Львівського національного університету ім. Івана Франка. Відома українська перекладачка брала участь у виданні україномовної версії книги «Залишаючись українцем...» (оригінал написано англійською).

Фільм «Богдан Гаврилишин. Місія — Свобода» розповідає про людину, що з дитинства усвідомила важливість відчувати свободу, говорити лише правду та навчатися протягом усього життя. А також про унікальний досвід становлення і розвитку — проходження шляху від лісоруба й офіціанта до всесвітньовідомого науковця та громадського діяча.

У записі фільму взяли участь лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, перший Президент України Леонід Кравчук, Генеральний директор Microsoft Україна Дмитро Шимків.

Інформаційний партнер події — «TheUkrainians», журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність (theukrainians.org)