«Як не загубити себе», − зустріч з владикою Венедиктом (Алексійчуком)

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч з одним із найвідоміших серед молодих людей священослужителів − владикою Венедиктом (Алексійчуком).

Разом з єпископом спробуємо знайти відповіді на питання: як не боятися змінювати себе і не загубити свою сутність у швидкоплинному світі? Що дозволяє нам міцно стояти на ногах у житті?

«Час коли «губимо» себе − це унікальний час даний Богом, коли ми можемо віднайти справжнього себе», − Владика Венедикт, людина, з якою варто перетнутись на життєвому шляху.

Дата: 15 липня, 18:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ

Контактна особа:
Остап Луцишин olutsyshyn@lvbs.com.ua 067 673 18 76

Владика Венедикт (Алексійчук) Венеди́кт — єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, колишній ієромонах студійського уставу.
Владика розпочав навчання в Рівненському медичному училищі, яке закінчив в 1987 році за спеціальністю фельдшер. Працював на станції швидкої медичної допомоги. З травня 1987 по травень 1989 проходив військову службу. Опісля навчався у Дрогобицькій духовній семінарії. 29 березня 1992 — висвячений на священика. Згодом працював у Патріаршій катехитичній комісії, відповідаючи за організацію місійної праці на Східній Україні. 13 травня 1993 р. — був прийнятий до Святоуспенської Унівської лаври монахів Студійського уставу. Отримав монаший постриг 1993 року.
З липня 1994 року душпастирював в новоствореному монастирі святих Бориса і Гліба у Полоцьку. Одночасно працював на парафіях у Вітебську, Могильові, Гомелі, Бресті. Був духівником у молодіжній християнській організації в Мінську.
1996 — закінчив Люблінський католицький університет. У грудні 1996 року перебував у місті Сент-Катарінс (Канада) з метою заснування тут нового монастиря. Звідти повернувся в квітні 1999, бо був обраний ігуменом Святоуспенської Унівської лаври. У травні 2000 року знову був обраний ігуменом, а в травні 2005 року — переобраний на наступну каденцію.
3 серпня 2010 року Блаженніший Любомир Гузар призначив ієромонаха Венедикта Алексійчука єпископом-помічником Львівської архиєпархії. Хіротонія відбулася 5 вересня 2010 року в соборі святого Юра у Львові.