Зустріч-дискусія з Петром Чернишовим, президентом компанії «Київстар»

21 липня о 18:00  Львівська бізнес-школа (LvBS) і національний телеком-оператор «Київстар» запрошують Вас взяти участь у дискусійній зустрічі з Петром Чернишовим, президентом «Київстар» «Управління компанією: від FMCG до телекому. Погляд CEO»

Модератор дискусії: Софія Опацька

Дискусійна зустріч, організована Львівською бізнес-школою за підтримки «Київстар» – це можливість для представників бізнесу, ЗМІ і громадських діячів поспілкуватись зі спеціалістом високого класу та досвідченим менеджером, президентом найбільшого телеком-оператора в Україні на тему ведення бізнесу за кризових умов, досвіду та планів на майбутнє.

Час і дата проведення: 21 липня, 18:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа, вул. Козельницька 2а, м. Львів, ауд. 305

Реєстрація на захід обов'язкова.
Для реєстрації просимо звертатися до Анастасії Гірняк: ahirnyak@lvbs.com.ua+380676731876

 

У своєму першому інтерв’ю Forbes на новій посаді Петро Чернишов розповів про свої перші нововведення у компанії:

- весь топ-менеджмент і відділ маркетингу переходить на комерційні тарифи замість корпоративних (таким чином вони мають відчути як працюють тарифи для звичайних споживачів)
- правило відвідувань фронтлайну: з 1 серпня топ-менеджери та маркетологи раз на місяць повинні прийти в магазини і call-центр і попрацювати там нарівні з працівниками цих відділів


Петро Чернишов – президент компанії «Київстар». Під його керівництвом компанія підтримуватиме найвищу в країні якість мережі, удосконалюватиме обслуговування клієнтів і розроблятиме нові цікаві продукти та послуги для абонентів. З 25 червня 2014 року він офіційно заступив на посаду президента.

Петро Чернишов фінансист за освітою, має 12 років міжнародного досвіду роботи на найвищих керівних посадах. Протягом кількох років працював генеральним директором «Carlsberg Ukraine», а пізніше — віце-президентом, відповідальним за роботу у 6 країнах Східної Європи у «Carlsberg Group». Під керівництвом Петра Чернишова компанія «Carlsberg Ukraine» після глибокої трансформації змогла зайняти значну частку ринку, рік-у-рік зростали показники доходу та маржа EBITDA.

З 2007 року Петро Чернишов був визнаний одним з кращих топ-менеджерів України. У 2013-му увійшов до трійки найкращих за версією Forbes Україна.