Долучайтесь до курсу Software Architecture for Managers

Запрошуємо Вас долучитись до курсу Software Architecture for Managers  ​на програмі MSc in Technology Management (LvBS) з викладачем Mathew Bass з університету Carnegie Mellon (USA), 13-16 серпня 2014 року.​

Курс призначений ​навчити проектувати рішення так, щоб це відповідало не тільки технічним вимогам, але й відповідало на довгостроковим потребам бізнесу. Також курс навчає структурованому підходу до побудови системи, що сприяє досягненню поставлених бізнес-цілей. Звичайно ж, досягнення заданої функціональності є важливим, але часто успіх або невдача визначаються тим, наскільки система підтримує чи не підтримує додаткових властивостей, таких як масштабованість, надійність, модифікованість і безпека. Традиційні підходи ігнорують цей факт і лише поверхнево враховують згадані властивості, що призводить до побудови нестійких або нестабільних систем, які не мають бажаної ефективності/ продуктивності або які складно і дорого оптимізувати та обслуговувати.

Після проходження цього курсу слухачі зможуть: 

  • Розпізнавати архітектурно значимі вимоги;
  • Прописувати вимоги до архітектури з високим рівнем ймовірності реалізації;
  • Планувати діяльність з побудови архітектури;
  • Впроваджувати архітектурний план так, щоб забезпечити відповідність між стратегічними задачами і системою, що будується.

Існують спеціальні пропозиції для 2-х і більше представників однієї компанії, атакож спеціальна вартість для компаній-членів Львівського кластера ІТБП.

Викладач

Метью Басс
Метью Басс є членом професорсько-викладацького складу Магістерських програм з розробки ПЗ Carnegie Mellon та заступником директора з питань корпоративних зв'язків та зв'язків з колишніми випускниками цих програм. Перш ніж почати працювати у Карнегі Меллон, Метью працював в технічному відділі групи Software Architecture group у Siemens Corporate Research. Там він викладав на заняттях з архітектури програмного забезпечення, був ментором для операційних фірм Siemens у іх роботі з програмноі архітектури, проводив огляди програмноі архітектури для важливих проектів, та виконував функціі розробника структури ПЗ для різних сфер, таких як автотранспорт, медицина, автоматизація будівництва та розподіл електроенергіі.
Понад три роки був постійним помічником на програмі систем програмних продуктів в Інституті розробки ПЗ Carnegie Mellon.
Освіту він отримав у напрямку комп'ютерних наук та Розробки ПЗ та понад 15 років пропрацював розробником ПЗ на різні компаніі зі списку Fortune 500 в різних галузях. Він займається як консультаціями для регіональних галузей, так і виступає на запрошення та бере участь у міжнародних конференціях.

У разі виникнення питань та щоб зареєструватись просимо звертатись до контактної особи

Дзвінка Завалій,
itmaster@lvbs.com.ua
0983503556