LvBS надано статусу співорганізатора конференції Ukraine Tech Gem (San Francisco)

LvBS та програмі MSc in Technology Management надано статусу співорганізатора конференції Ukraine Tech Gem (U.T.Gem, 18.09, San Francisco). Представники LvBS працюватимуть у ІТ-комітеті конференції, та допомагатимуть наповнювати освітню панель конференції.

Цієї осені техно-генії України запалюють сцену у Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Ми їдемо до Каліфорнії, щоб продемонструвати наші таланти та наших провідних ІТ-мислителів, які творять зміни. Хочете приєднатися і познайомитись з тенденціями, які диктують зміни, зустрітися з відомими ІТ-професіоналами і розширити мережу ділових контактів?

Ми запрошуємо Вас стати частиною U.T.Gem - міжнародної конференції, де американські гіганти бізнесу і технологій зустрінуться зі своїми колегами з України. Хочете почути думки та ідеї геніїв, що представляють такі провідні компанії, як WhatsApp, Intel, HP Mobility, 500startups, Мор Davidow Ventures, TechStars, СВА та інші? Хочете познайомитись з американськими інвесторами та СЕО (85% присутніх будуть з США!), щоб розповісти про ваші яскраві продукти і перетворити відвідувачів вашої компанії у клієнтів, а клієнтів у відданих шанувальників?

Отже, 18 вересня, Сан-Франциско, 1000+ учасників: global thinkers, гравці, які роблять та змінюють правила гри, перспективні стартапери - зустрічаються у Hyatt Regency, Сан-Франциско.

Цілий день, повен динамічних доповідей, знайомств з інвесторами, презентацій компанії, конкурсів стартапів, передових технічних рішень, які є в Україні, U.T.Gem є заходом must-attend цієї осені.
Відбувається за підтримки Уряду України та Генерального консульства України в Сан-Франциско.

Учасники можуть також отримати знижки на рейси Air France / KLM в Сан-Франциско.
Перейдіть за цим посиланням, щоб відкрити онлайн. Код події є 23194AF.