HR Friday (онлайн трансляція)

12 вересня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбудеться кафе-дискусія HR Friday від програми MA in HR and Organizational Development

Зареєструватись на HR Friday LvBS

ОНЛАЙН трансляція події від компанії Телепортус

Поговоримо про те:
Якою буває лояльність і як вона формується
Як менеджмент впливає на лояльність
Як впровадити ефективний системний підхід до роботи з лояльністю працівників

Якщо вас цікавлять відповіді на ці запитання, а також ви бажаєте провести п’ятницю з користю і позитивом у компанії колег, приходьте!

Окрім цього, на вас чекає сюрприз − презентація оригінального і водночас доступного інструменту, який можна використовувати у будь-якій сфері. Ви зможете одразу його випробувати та поринути у творчу атмосферу.

Спікери

Ольга Садоха
Викладач управління персоналом
Викладає на програмах теми з ефективного управління командою для керівників, управління персоналом для менеджерів з персоналу. 
Ольга має досвід тренерської та консалтингової роботи у напрямках вдосконалення управлінської майстерності керівників, налагодження систем управління персоналом, налагодження процесів у торгових компаніях. Є сертифікованим коучем.
Досвід управлінської роботи у сфері управління персоналом більше 10-ти років у таких компаніях, як мережа супермаркетів «ВАМ», ТВК «Львівхолод», АТЗТ «Галичфарм» (корпорація «Артеріум»), ВАТ «Концерн Галнафтогаз», "N-IX".

Наталка Шпот
Коуч, консультант з організаційного розвитку в гештальт-підході. Директор та викладач Львівської школи проектного менеджменту. Бізнес-тренер
Наталка працює в ІТ галузі з 1996 року, спробувавши себе в дуже різних напрямках: дизайн, робота з замовниками, управління веб-студією, управління персоналом, стратегічний менеджмент. Працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників.  З 2011 року поєднує роботу в ІТ компанії з навчальними та консультаційними проектами, створює та проводить авторські тренінгові програми в ІТ компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group.
Основні області компетенцій: організація роботи відділу персоналу в ІТ компанії, дизайн та впровадження HR процесів в ІТ компанії, навчання, розвиток та консультування керівників лінійних підрозділів, управління корпоративною культурою та комунікацією в компанії, управлінський коучинг.

Початок о 14:00
Місце проведення - Львівська бізнес-школа УКУ, вул. Козельницька, 2а, авд. 305

На кафе-дискусію запрошуємо:
молодих спеціалістів у сфері HR, які перебувають на старті своєї кар’єри і прагнуть розвивати власні компетенції
досвідчених менеджерів з управління персоналом

Детальна інформація щодо програми заходу і запрошених спікерів незабаром – слідкуйте за оновленнями на сайті!

Як стати учасником?
1.
 Заповнити реєстраційну форму
2. Отримати підтвердження реєстрації
3. Оплатити участь у заході

Вартість:
У випадку попередньої реєстрації на сайті - 165 грн.*
У випадку реєстрації у день події - 250 грн.*
* - вартість вказана без ПДВ

Для учасників програми MA in Human Resources and Organizational Development - безкоштовно!

Оплатити попередню реєстрацію потрібно до 15:00 четверга 11 вересня. У разі відсутності попередньої оплати, вартість складатиме 250 грн. на реєстраційному столі (лише за умови наявності вільних місць).

Контактна особа:
Ірина Лепська
hrmaster@lvbs.com.ua
+38-032-2409959
+38-098-3503556