Управління репутацією у кризі довіри

Якби фахівці з комунікацій були б будівельниками, то сьогодні вони працювали б на висоті 99-го поверху під шквальним вітром, у 8-бальний землетрус, в тумані. Без страховки. Тому що середовище, в якому ми працюємо, постійно змінюється і стає все менш дружнім: у країні як не політична криза, то війна, бізнесу виживати все важче, споживачі платять все менше, традиційні медіа постійно балансують на грані прірви, а технологічні інновації вибивають ґрунт з-під ніг. Ще ніколи так багато інформації не конкурувало за увагу людей, і ще ніколи рівень довіри до всіх інституцій не був таким низьким. Темп змін пришвидшується, ступінь невизначеності зростає, результати потрібні при все менших бюджетах.

У той сам час, більшість книжок і тренінгів з комунікацій досі описують, як мурувати хатинку у вишневому садочку. А старі шаблони вже не працюють. Готових рецептів немає. Нам, фахівцям, треба вчитися працювати по-новому, мислити по-іншому.

Триденна програма «Управління репутацією у кризі довіри» - це пускова платформа нового мислення для фахівців, які хочуть приносити результат, завойовувати довіру, будувати репутацію. Робити це системно, професійно й ефективно, не потрапляючи у пастки застарілих уявлень.

Чого можна навчитись на програмі
- Управління репутацією організації, бренду, особистості
- Стратегічне планування комунікації
- Постановка цілей і завдань
- Створення карти стейкхолдерів
- Розробка ключових повідомлень
- Ефективне спілкування з медіа
- Використання цифрових каналів комунікації
- Створення результативного контенту 

Як знайти стратегічні орієнтири в бурхливому морі сучасних комунікацій? Як достукатися до своїх аудиторій? Як принести користь своїй організації? Проведіть три насичені дні у світі ідей – драйверів сучасного світу комунікацій у кризових умовах.

Дата
25-27 вересня

Вартість
При реєстрації до 12 вересня – 3600 гривень
При реєстрації після 12 вересня – 3900 гривень
Для учасників Спільноти LvBS надається знижка 10%

Спеціальна пропозиція для працівників прес-служб органів державної влади та місцевого самоврядування
LvBS надає для навчання на програмі для працівників прес-служб органів державної влади та місцеового самоврядування три стипендії: одна стипендія покриє 100% вартості навчання на програмі і дві,які покриють по 75%. Щоб подати заявку на отримання стипендії потрібно заповнити реєстраційну форму, у якій слід розповісти про особисту мотивацію щодо участі на програмі і написати 5 пропозицій як покращити комунікацію у своїх організаціях на локальному/регіональному/національному рівнях.

Викладач
Ярина Ключковська – фахівець із 19-літнім досвідом в PR і корпоративних комунікаціях. Консультант з комунікацій, медіа-тренер та викладач LvBS. Співзасновниця Українського кризового медіа-центру. Раніше Ярина очолювала PR-напрям у міжгалузевій групі компаній Group DF, відповідала за корпоративні комунікації та соціальні програми в українському представництві Microsoft, очолювала агентство Nords PR Ukraine, яке заснувала спільно з зарубіжними партнерами, консультувала низку українських компаній з питань управління репутацією, працювала керівником відділу зовнішніх відносин компанії UMC (тепер – МТС Україна). Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині, США. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті „Києво-Могилянська академія” та магістра з масових комунікацій в San Jose State University (США). У 2011 році журнал “Marketing Media Review” назвав її одним із найкращих PR-директорів України. Ярина має великий досвід викладання PR та бізнес-комунікацій  у провідних бізнес-школах України – KMBS, МІБ та LvBS. Вона була одним із засновників і UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 роках.

Гостьові спікери
Анна Гончарик - консультант з внутрішніх комунікацій
Рената Чучмай - HR-директор, SoftServe
Оксана Гошва - директор та засновник агенств Hoshva PR i Hoshva Digital
Катерина Венжик - головний редактор Delo.ua
Дмитро Горюнов - редактор "Экономические известия"

Контактна особа
Остап Луцишин olutsyshyn@lvbs.com.ua 067 673 18 76