LvBS виступить партнером карпатського бізнес-форуму "Нові Українські Вершини"

Благодійний фонд «Вернигора» та будівельна корпорація «Ріел» запрошують 20-21 вересня відвідати Карпатський бізнес-форум «Нові Українські Вершини» - майданчик для професіоналів, на який давно чекала Україна. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) виступить партнером даної події.

Конференція організована насамперед для власників бізнесу, топ-менеджерів, керівників різних рівнів — для тих, хто будує нову Україну.

2014-й приніс як нові виклики, так і нові можливості вітчизняному бізнесу

- Як українські виробники можуть скористатися підписанням Асоціації з ЄС?
- Які галузі передусім мають потенціал для зростання з огляду на зовнішньополітичний вектор країни?
- Як бізнес може ефективніше використовувати інструменти маркетингу та продажів в умовах скорочення попиту?

Про ці та багато інших актуальних питань говоритимуть запрошені доповідачі конференції:Володимир Фесенко, Андрій Новак, Денис Богуш, Денис Бродський, Андрій Прудіус, Енді Кузич, Володимир Лупацій, Володимир Семенихін, Сергій Коваленко, Ярослав Коваль, Ігор Загорулько, Олена Лобова, Катерина Венжикта інші.

Захід відбудеться у відпочинково-оздоровчому комплексі «Вернигора» (м. Трускавець).

На учасників чекають два дні корисної інформації та нових знайомств у комфортному форматі «бізнес та відпочинок», подалі від галасливих міст, посеред прикарпатської природи.

«Зміни, яких не зупинити. Нестримні, дуже важкі, але необхідні. Впевнений, що наш бізнес-форум дасть людям багато цікавих відповідей, бо ми зберемо доповідачів з унікальним досвідом, які охоче докладуть зусиль, щоб люди пішли з події оновленими, сповненими надій та корисної інформації. Ми створимо майданчик для спілкування громадськості та бізнесу. Цей майданчик, наш форум, буде карпатським Давосом», — вважає голова Благодійного фонду «Вернигора» Ростислав Мельник.

Організаційний партнер заходу — Ekonomika Communication Hub

Щоб отримати 15% знижки - при реєстрації вкажіть промо-код LvBS

Зареєструватися

Щодо придбання квитків звертайтесь
за телефонами: (032) 295 88 11, (067) 675 61 83
або пишіть на електронну адресу: fond.vernygora@gmail.com

Докладніше про програму заходу тут