Зустріч Спільноти LvBS «Як можна зменшити витрати та збільшити прибуток компанії за допомогою Закупівель в нашому сьогоденні»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS  25 вересня на майстер-клас з Мариною Треповою.

Тема майстер-класу «Як можна зменшити витрати та збільшити прибуток компанії за допомогою Закупівель в нашому сьогоденні».

Збільшити прибуток компанії можна двома способами: збільшенням продажів або зменшенням витрат. Наприклад, для того щоб компанії збільшити прибуток з 70 млн до 75 млн у.о., продажі доведеться збільшити на 54 млн у.о. Хто стикався з продажами, знає, що добитися такої цифри досить складно, для цього необхідно зробити прорив, який стоїть багатьох зусиль.

Основні тези зустрічі:
1. Що таке функція Закупівель та яка її роль в сучасних компаніях?
2. Системний підхід до закупівельного процесу – шлях до оптимізації витрат компанії.
3. Які задачі виникають зараз перед закупівельниками в в період кризи та економічної нестабільності. Як грамотно скоротити витрати, не зашкодив операційній діяльності?
4. Приклади реальних компаній.

Марина Трепова
Бізнес-тренер, консультант. Партнер Siegel® в Україні та СНД
Має багаторічний досвід роботи в міжнародних та українських маркетингових агентствах: Клієнти McDonalds, Reemtsma, HAT, Олімп. Близько 6 років керування закупівлями та проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI: побудова систем закупівель, управління різними категоріями, оптимізація вартості закуповуваних товарів і послуг, оптимізація закупівельних процесів. Автор програми «CPP®. Академія майстерності закупівель». Сертифікований тренер: MEDA (Switzerland). Спеціалізується на професійних переговорах, побудові систем закупівель та навчанні професійних закупівельників, а також на роботі з клієнтами (внутрішніми та зовнішніми).