Майстер-клас із Аллою Георгіаді

Розмовлятимемо про навчання та особистісний ріст керівника в контексті ефективного управління організацією

Що робить компанію конкурентоспроможною? Перше, що спадає на думку – нові технології, найкращі операційні процеси, зрілий продукт. Можливо..але поряд із усім цим є хороша команда, яка оперує технологіями, вдосконалює процеси і створює конкурентоспроможні продукти. Отож, ядром конкурентоспроможності кожної компанії є кваліфікований і творчий персонал, обізнані і лояльні до компанії люди. Тому компанія повинна інвестувати у своїх працівників через освіту. Тим не менш, вчити дорослих дуже нелегко. Їхній спосіб мислення відрізняється від дитячого, який відкритий до будь-якої інформації. То які ж принципи навчання дорослих? Як переконатись, що вони засвоюють інформацію? Ці та інші питання ми обговоримо на майстер-класі із Аллою Георгіаді!

Д-р Алла Георгіаді
Професор St. Thomas University
Викладає і консультує у сфері Організаційного розвитку, Конфлікт менеджменту та Організаційної культури в США, Франції та Україні. Здебільшого Алла займається консалтингом некомерційних організацій, а також консалтингом у галузі освіти та охорони здоров'я.
З 2005 року Вона організувала програму, що дозволяє консультантам з Організаційного розвитку надавати безкоштовні консалтингові послуги з Організаційного менеджменту українським організаціям. Близько 50 компаній скористались цими послугами.

Зустріч проходитиме:
09 квітня 2013 року з 16.00 до 17.30 год.
в конференц залі УКУ
за адресою вул. Хуторівка,35а

Для участі у зустрічі та отримання додаткової інформації, прохання зареєструватись до п’ятниці, 5 квітня 2013р., написавши лист-піддтвердження Уляні Сенюк, координатору програми Key Executive МВА senyuk@lvbs.com.ua, або за телефоном
+38 (032) 240 99 58
+38 (067) 67 318 76