Зустріч Спільноти LvBS «Сміливість думати стратегічно»

Львівська бізнес-школа УКУ з приємністю запрошує учасників Спільноти LvBS 13 листопада на відверту розмову з Олександрою Баклановою.

Тема розмови «Сміливість думати стратегічно».

Сміливість: формування волі до стратегії.
Думати: складові розумної стратегії.
Стратегічно: що робить стратегію стратегією?

Олександра Бакланова
керуючий партнер pro.mova. 

Олександра спеціалізується на складних проектах, що вимагають міждисциплінарного підходу: стратегії, маркетингу, управління змінами. Олександра є членом Несторівської та Унівської експертних груп (довготермінова візія для Львова та України).

Олександра Бакланова була частиною команди, яка запустила kmbs – Києво-Могилянську бізнес-школу – керувала одним із трьох бізнесі Школи впродовж перших п’яти років її існування. Перед цим – європейська штаб-квартира SONY в Німеччині. Ще раніше – п’ять років в некомерційному секторі: створила локальний офіс міжнародної молодіжної асоціації AIESEC, пізніше стала віце-президентом організації в Україні.

У вільний час Олександра викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі, Львівській бізнес-школі та для чисельних громадських, культурних, адвокаційних та інших важливих для суспільства проектах. Вона також викладала студентам-докторантам North-Western University та St. Tomas University (USA).

Олександра Бакланова є членом наглядової ради Школи лідерства і менеджменту в УКУ (українському Католицькому Університеті), членом дорадчої ради Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина – свого вчителя, та AIESEC в Україні. Має вищу освіту з міжнародної економіки та ступінь MBA.

З питань реєстрації звертатися до Анастасії Гірняк: 
ahirnyak@lvbs.com.ua , +38-067-6731876