Зустріч з Віктором Пинзеником «Фінансова ситуація в Україні − реалії та можливості для регіону»

9 жовтня запрошуємо Спільноту Львівської бізнес-школи на зустріч з відомим економістом і політиком Віктором Пинзеником на тему «Фінансова ситуація в Україні − реалії та можливості для регіону».

Експерт зустрічі: Ярослав Притула, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки. Ярослав розповість про тенденції та перспективи децентралізації в Україні.

Модератор зустрічі: Михайло Сало, фінансовий директор LvBS.

Час проведення: 18:30 – 20:00

Реєстрація на зустріч є обов’язковою.

Пинзеник Віктор

Віктор Михайлович Пинзеник— український політик і економіст (доктор економічних наук з 1989 р., професор з 1991 р.), голова партії Реформи і порядок (жовтень 1997 р. - лютий 2010 р.). Десятий міністр фінансів і віце-прем'єр кількох урядів України (востаннє посаду міністра фінансів займав з 18 грудня 2007 р. до 17 лютого 2009 р.). Народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6-го скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (економічний факультет; економіст (1975), аспірантуру ЛДУ (1979), докторантуру Московського державного університету імені Михайла Ломоносова (1989).

Притула Ярослав

Доцент кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка, викладач LvBS, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).
Займається економетричним моделюванням та прогнозуванням, дослідженнями в мікро- та макроекономіці. Є автором численних публікацій з комплексного аналізу, макроекономіки та прогнозування. Учасник великої кількості міжнародних конференцій, навчальних та дослідницьких програм.
Викладає курси: статистика, кількісні методи в економіці, економетрика, прогнозування, інвестиції, управління фінансовими ризиками і теорія прийняття рішень. У LvBS веде курси «Кількісні методи  для прийняття бізнес рішень» та «Макроекономіка».