Зустріч підприємців з Мирославом Мариновичем «Бізнес і цінності в Україні сьогодні»

31 жовтня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує підприємців з різних  регіонів України на відкриту зустріч-дискусію «Бізнес і цінності в Україні сьогодні: виживати у заданому чи формувати бажане?»

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ на зустріч

Головний доповідач: Мирослав Маринович, правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, проректор УКУ.

Модератор зустрічі:Андрій Рождественський, заступник HR-директора АТ «Ощадбанк», керуючий партнер консалтингової компанії «AR consulting».

Окрім цікавої лекції від відомого правозахисника та публіциста, гості матимуть нагоду відчути атмосферу Українського католицького університету, дізнатися більше про програми Львівської бізнес-школи. Така подія є доброю нагодою для нових знайомств та цінного спілкування між бізнес-спільнотами України.

Програма заходу:
16:40 – вітальна кава та реєстрація учасників
17:00 - 18:30 - лекція Мирослава Мариновича/дискусія

Місце проведення: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал УКУ (1-й поверх). Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ на зустріч

Контактна особа: Роксолана Кравчук, rkravchuk@lvbs.com.ua, +3 8 067 67 31 876

Для гостей з інших міст, хто захоче залишитись у Львові на вихідні, LvBS пропонує екскурсію вечірнім містом та проживання у Колегіумі Українського католицького університету (про це організаторів слід повідомити заздалегідь).

Мирослав Маринович, правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор УКУ. Один з учасників Унівської групи та ініціативної групи «Першого грудня». Перу Мирослава Мариновича належать кілька сотень статей, есе, експертних оцінок, коментарів на суспільно-політичну, правозахисну, культурологічну й релігієзнавчу тематику, опублікованих у різних газетах, журналах, збірниках, на веб-сайтах – як в Україні, так і за кордоном.

Андрій Рождественський, заступник HR-директора АТ «Ощадбанк», керуючий партнер консалтингової компанії «AR consulting». Працював профайлером-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю. Пізніше, HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Приймав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині УЛР) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Зі своєю командою побудував систему бізнес-тренінгового навчання в банку з нуля.