Старт Key Executive MBA. Лекція Сергія Гусовського «Бізнес для України: Хто як не ми»

15 жовтня стартує новий набір програми Key Executive MBA у Львівській бізнес-школі!

Гостьовий спікер: Сергій Гусовський, відомий київський ресторатор (ресторани Пантагрюель, Napule, Biancoro, O'Cafe), депутат Київради.

Сергій виголосить доповідь на тему «Бізнес для України: Хто як не ми», про роль бізнесу у реформуванні економічної та політичної системи України

Початок 18:00
Місце проведення – ауд. 305

Протягом 16 насичених модулів спільно з викладачами та командою LvBS нові учасники творитимуть проривні ідеї на перетинах та працюватимуть над особистісним розвитком  в унікальному середовищі Львівської бізнес-школи. Учасники здобудуть не лише знання, а й реальні навички і багато натхнення для досягнення стратегічних цілей та вирішення довгострокових проблем.

Сергій Гусовський
Відомий київський ресторатор (ресторани Пантагрюель, Napule, Biancoro, O'Cafe), депутат Київради, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище, а потім Московський державний університет. Після повернення в Київ займався супутниковим зв’язком системи Inmarstat, а протягом 1995 -2001 рр. - інвестиційно-девелоперською діяльністю. В 1995 р. став співзасновником остерії «Пантагрюель». З 2001 р. займається мережею ресторанів «Ресторани Гусовського». Крім того, Сергій є співвласником галереї «Миронова і Гусовський».

У 2014 р. був обраний депутатом до Київської міської ради від фракції «Самопоміч». У Київраді ініціював проект підтримки киян, які беруть участь в АТО, завдяки чому було створено Тимчасову контрольну комісію з питань забезпечення киян, що беруть участь у АТО, в бюджет виділено суму для надання одноразової фінансової допомоги киянам, а також розробляється проект по безкоштовному забезпеченню учасників АТО земельними ділянками.