Запуск другої групи MS in Technology Management

29 жовтня у Львівській бізнес-школі відбудеться урочисте відкриття програми MS in Technology Management. 23 учасників – менеджерів ІТ-компаній – розпочнуть навчання на програмі з управління технологіями.

За словами Софії Опацької, навчальний план програми склали за кращими світовими аналогами: «Ми не будемо заглиблюватись у деталі технологічних знань, а говоритимемо до людей з досвідом про те, як технології мають забезпечувати потреби їхніх клієнтів. Ми хочемо, щоб галузь та її представники подивилися на своїх споживачів не локально, а глобально».

Навчання на програмі триватиме півтори роки, вона матиме модульний формат – інтенсивний курс 4 дні щомісяця, що дозволяє поєднувати навчання з основним місцем праці. Також особливістю є те, що 80% викладачів – це практики, які щодня займаються технологічним бізнесом (СЕО, СІО, СТО, VPs) і, крім того, викладають у таких відомих університетах та бізнес-школах як Pennsylvania, Wharton, Carnegie Mellon, London Kingston, Leiden та ін.

Учасники розпочинають навчання з курсу "Emerging Technologies" з викладачем Бернардом Катці, професором Університету Лайден (Нідерланди)засновником і директором Центру управління технологіями та інноваціями (CeTIM). «Поєднання технологій і управління є дуже важливим для суспільства та бізнесу, – вважає професор. – Бо, якщо ви просто розробники, то не завжди знаєте, чого потребує споживач. З іншого боку – якщо суспільство не знає, що роблять розробники, їхні інтереси можуть не перетинатися, і відповідно не створюється цінність. Програма з управління технологіями –  це шлях до створення комунікації між двома ланками – розробниками і суспільством».