LvBS запрошує на каву із Юрієм Логушем

Львівська бізнес-школа з великою приємністю запрошує Вас приєднатися на каву із Юрієм Логушем! Розмовлятимемо про навчання та особистісний ріст керівника в контексті ефективного управління організацією.

Це чудова нагода познайомитися з досвідом людини, яка була двічі визнана найкращим менеджером України та дізнатися про усі можливості, які відкриває перед нашими учасниками програма особистісного розвитку - Key Executive MBA LvBS.

Юрій Логуш
Проректор зі стратегії і програмного розвитку Українського Католицького Університету.
Член Консультативної ради іноземних інвесторів при Президентові України, Ради з питань культури і духовності при Президентові України, Ради інвесторів при Кабінеті Міністрів України. Голова Наглядової Ради LvBS, Член Наглядової Ради Українського Католицького Університету та Міжнародного Інституту Менеджменту (МІМ Київ),  сенатор УКУ.

Понад 20 років пропрацював у США і майже стільки ж присвятив консалтингу в США, Румунії, Україні. Отримав ступінь Доктора економічних наук (економетрика і математична економіка - унівеситет Нью-Йорка). Доктор економічних наук, Нью-Йоркський університет (1973 р.).

Заснував RJ Reynolds Tobacco International в Україні та був його генеральним директором в 1992-1994 рр. У 1995-2011 рр. – генеральний директор та Голова правління «Kрафт Фудз Україна, Східна Європа та Середня Азія». До 2012 року був віце-президентом, директором з маркетингу та продажу агрохолдингу Миронівський хлібопродукт (МХП).

Зустріч проходитиме:
10 квітня 2013 року з 11.00 до 12.30
у кав'ярні «Золотий Дукат»
за адресою вул. Шота Руставелі, 26 м.Київ

Для участі у зустрічі та отримання додаткової інформації, прохання зареєструватись до понеділка, 8 квітня 2013р. в Уляни Сенюк, координатора програми Key Executive МВА,
senyuk@lvbs.com.ua
+38 (032) 240 99 58
+38 (067) 67 318 76