Запрошуємо на курс «Seminar in Business» з Михайлом Винницьким

12-14 листопада LvBS запрошує  долучитись до курсу «Seminar in Business» ​на програмі MSc in Technology Management (LvBS) з Михайлом Винницьким.

Курс сфокусований на розумінні інструментів, парадигм (моделей мислення), особистих стилях і процесах, які можна використовувати при прийнятті важливих рішень.

Учасники курсу розглянуть такі питання:
- як приймати управлінські рішення і як вони співвідносяться зі стратегічними і тактичними цілями компанії
- як взаємодіють між собою внутрішні функціональні напрямки компанії, а також зовнішні сервіс-провайдери

Після проходження цього курсу слухачі зможуть:

1) ідентифікувати загальні стилі поведінки топ-менеджерів, зрозуміти, як стилі прийняття рішень змінюються відповідно до управлінської ролі, а також у залежності від етапу життєвого циклу компанії;

2) зрозуміти фундаментальні інструменти прийняття рішень, які найчастіше використовують при прийнятті рішень, і знати про парадигми / моделі, що є основою цих інструментів;

3) зрозуміти важливість культури (організаційної та соціальної) у прийнятті управлінських рішень;

Під час курсу учасники будуть вивчати як збалансувати раціональні і нераціональні (емоційні) аспекти прийняття управлінських рішень, і оцінять, у якій мірі керівництво компанією є "мистецтвом", а не "наукою". 

Ми пропонуємо спеціальні пропозиції для 2-х і більше представників однієї компанії, а також спеціальну вартість для компаній-членів Львівського кластера ІТБП.

Якщо виникатимуть питання, просимо звертатись до:
Дзвінки Завалій,
координатора програми MSc in Technology Management
itmaster@lvbs.com.ua, 
(098) 350 3556

Про викладача

Михайло Винницький , Ph.D., викладає в Києво-Могилянській бізнес школі (kmbs), Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА). Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті(Великобританія). До того він працював 7 років віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc. у Торонто. Під його керівництвом компанія суттєво зросла та поширила свою діяльність по всій Північній Америці, Західній Європі, Південно-Східній Азії та Австралії.

З 2003р. Михайло постійно проживає в Україні. Серед його успішних проектів можна назвати започаткування в 2005 р. Президентської програми МВА (для власників) в kmbs; в 2008 р. заснування першої в Україні Докторської школи в НаУКМА (підрозділу університету, через який впроваджено європейську модель підготовки молодих науковців-аспірантів/докторантів); в 2013 р. заснування корпоративного університету компанії Віннер (автомобільного імпортера). Останніх 8 років Михайло також постійно викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажем, а впродовж 2008-2010 рр. ще й регулярно виступав «хронікером» на програмі «ШустерLive». У той мінімальний вільний від роботи час, який у нього періодично появляється Михайло проводить в сімейному колі з своїми чотирма дітками: Богданом, Настею, Роксолянкою, Соломійкою.