Зустріч з економістом Олегом Гаврилишиним «Як подолати дві кризи одним кроком?»

7 листопада запрошуємо на зустріч з Олегом Гаврилишиним, відомим канадський економістом українського походження, науковим співробітником Center for International Studies при університеті Торонто.
Тема зустрічі: «Як подолати дві кризи одним кроком?»

Тези зустрічі:
- Якою повинна бути відповідь уряду на фінансова кризу та загальну економічну рецесію в Україні?
- Чому субсидії на енергопостачання лише збільшують енергозалежність України від російського газу?
- Які механізми викорінення корупції із системи держслужби? 

Час та місце проведення: 7 листопада, 18:00, Лабораторія ідей LvBS (вул. Козельницька 2а, ауд. 311).

Зустріч закрита: лише для учасників та випускників Львівської бізнес-школи. Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації. Просимо зареєструватись  на зустріч.

Олег Гаврилишин очолив Економічну і дорадчу раду при міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Окрім Гаврилишина, до складу Економічної і дорадчої ради увійшли Каха Бендукідзе, Василь Калімон з Ivey Business School. Також членами ради стали старший науковий співробітник Інституту міжнародної економіки імені Петерсона (США) Андерс Ослунд і Дарон Асемоглу з Массачусетського технологічного інституту.

Олег Гаврилишин працював на різних посади у МВФ, зокрема був заступником керівника управління кадрів МВФ та заступником керівника Європейського департаменту МВФ. На зорі незалежності України працював міністром різних відомств в уряді України. Був консультантом різних іноземних урядів, Світового банку (World Bank).

Читайте також: «Передусім потрібно провести дерегуляцію бізнесу» Олег Гаврилишин про економічні перетворення, які вже проведено в Україні, які потрібно проводити, а яких треба уникати, а також про причини низьких темпів реформ.

 Контактна особа Вероніка Саврук
media@lvbs.com.ua, 067 67 56 608