Discovery! міжнародна програма з лідерства

Львівська бізнес-школа УКУ та Institute of Leadership and Management (ILM, провідний інститут з програм розвитку лідерства), Лондон, запрошують на навчальну програму управлінського розвитку – Discovery. 

Програма спеціально розроблена для лідерів та управлінців із високим потенціалом розвитку та проводиться вже багато років у відомих компаніях Європи, зокрема, IKEA. Учасникам, які вже займають управлінські посади, програма допоможе структурувати наявні в них знання, а також узагальнити їхній практичний досвід ефективного управління. Програма «Discovery», розроблена на основі оригінальної програми розвитку лідерства «Challenger», ще з 2003 року успішно допомагає талантам по всій Європі розкрити свій лідерський потенціал.

Програма вже виховала багато успішних лідерів, які пройшли всі щаблі організаційної структури в компаніях по всьому світу, і може поділитися численними історіями справжнього успіху.

На знак визнання її якості, в 2013 році міжнародну програму з лідерства «Discovery» сертифікував Інститут лідерства та управління Європи. Це означає, що програма не лише відповідає його вимогливим стандартам до навчальних програм, але й повністю задовольняє встановлені Інститутом високі вимоги до якості.

Учасники, які успішно пройшли програму, отримають сертифікат, виданий Інститутом лідерства та управління (ILM).

Навчальна програма складатиметься із 5 модулів:

1. Управління високопродуктивними командами

Після проходження модуля учасники матимуть набагато глибше розуміння самих себе та інших і зможуть краще взаємодіяти з іншими людьми, особливо тими, думки яких відрізняються від їхніх поглядів. Вони будуть більш готові керувати командами або проектами та ефективніше працюватимуть у команді.

2. Лідерство та комунікації

Після проходження модуля учасники ще краще розумітимуть, що під час комунікації не можна «ставити всіх під одну лінійку», і зможуть пристосовувати свої комунікації залежно від цільової аудиторії і таким чином робити їх ефективнішими. Вони почнуть почуватися впевненіше під час презентацій та виступів і звертатимуть більше уваги на невербальні комунікативні сигнали. Крім того, учасники будуть ще більше свідомі важливості комунікації для ефективного лідерства і будуть ще більше працювати над покращенням своїх комунікативних навичок, особливо навичок слухання.

3. Від самоусвідомлення до самолідерства

Учасники краще пізнають самих себе – як управляти собою більш ефективно і як використовувати своє «нове я» для ефективнішого впливу на інших. Вони стануть більш асертивними та упевненими і зможуть краще справлятися з конфліктними ситуаціями. До того ж, їхня віра в себе значно підвищиться.     

4. Лідерство та зміни

Після проходження модуля учасники будуть більш готові вийти за рамки старих методів та більш спроможні генерувати креативні ідеї та перетворювати їх на інноваційні та дієві рішення. Вони визнаватимуть неминучість та цінність змін і розумітимуть, як посприяти процесу змін у своїх організаціях.  

5. Управління та лідерство

Після проходження модуля учасники краще розумітимуть, як ефективно управляти іншими і як надихати та проявляти лідерство як у хороші, так і в погані часи. Вони також володітимуть «інструментарієм» лідера, за допомогою якого зможуть використовувати різні стилі лідерства залежно від потреби.  

Кожний модуль передбачає також самостійну роботу до його початку. Програма завершиться одноденною церемонією закриття, де учасники поділяться своїми напрацюваннями, та ті учасники, що успішно пройшли курс, отримають міжнародний сертифікат.

За результатами навчання учасники стануть:

  1. більш асертивними та впливовими
  2. більш проактивними та ініціативними
  3. більш ефективними в комунікаціях
  4. проявлятимуть більшу впевненість
  5. більш креативними та відкритими
  6. матимуть чіткішу орієнтацію і вмітимуть пріоритизувати
  7. краще застосовуватимуть стратегічне мислення
  8. проявлятимуть більшу емоційну зрілість і вмітимуть краще працювати з іншими
  9. краще проявлятимуть лідерські якості

Викладання здійснюватиметься англійською мовою.

Старт програми: 9 листопада 2016.

Вартість програми:
Індивідуальна участь3 350 USD (без ПДВ)
Участь 2-ох осіб - 6 550 USD (без ПДВ)
Участь 3-ох осіб - 9 750 USD (без ПДВ)

 

Викладач:

Деніел Льюїс у Львівській бізнес-школі викладає на програмі MS in Technology Management курс "Методи управління та лідерство". Вже понад 30 років працює на керівних посадах у різних крупних провідних компаніях, а саме: Нестле (Nestlé), Дженерал Моторз (General Motors), Сабміллер (SABMiller) та Хайнекен (Heineken). Він допомагав компаніям у сфері формування керівних та лідерських навичок. Він долучився до успішної зміни корпоративної культури у Південній Африці та навчив під час цього процесу понад 250 осіб.
З 2002 р. Деніел надає допомогу компаніям у пришвидшенні формування лідерських якостей перспективних осіб та старшого керівництва. Він є сертифікованим коучем (Коледж менеджменту Генлі) та має усі повноваження для застосування прийомів Майєрс Бріггз (MBTI) та психометричних прийомів FIRO-B.
Він жив і працював у шести різних країнах та брав участь у багатьох міжкультурних проектах, які видалися вкрай успішними.
З 1988 р. Деніел є членом Дипломованого інституту із управлінського обліку (F.C.M.A.). Він також є членом Інституту управлінських консультантів. Деніел також є асоційованим членом Дипломованого інституту кадрового розвитку (C.I.P.D.).
Деніел є автором програм Розвитку лідерських якостей (©Challenger Leadership development) та програми розвитку керівних якостей (Executive Development). Він – висококваліфікований консультант.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

По детальнішу інформацію звертайтесь:
Ольга Доля, odolya@lvbs.com.ua, +38 096 687 19 63
Мар'яна Паньків, mpankiv@lvbs.com.ua, +38 067 675 66 08