LvBS виступить партнером Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2014

Запрошуємо Вас на Kyiv Employer Branding & Engagement Forum 2014 - унікальну для України подію, створену для ефективного діалогу на теми брендингу, репутації та комунікацій роботодавця на рівнях від держави до бізнесу та обговорення ефективних інструментів залучення співробітників. Форум відбудеться 27-28 листопада 2014 року у середмісті Києва, у Музеї духовних скарбів України (вул. Десятинна, 12).

2 дні надихаючих та практичних сесій у 2013 році об’єднали понад 130 українських та закордонних фахівців - топ-менеджерів, лідерів у своїх галузях, експертів з управління персоналом, маркетингу, комунікацій, а також представників освітніх установ та органів державної влади.

Традиційно поєднуючи різні формати - практичні кейси та cтратегії, досвід та новаторство, традиційний підхід і креатив - КЕВЕF 2014 шукатиме відповіді на актуальні питання та виклики сьогодення. Під час фундаментальних змін як всієї країни, так і кожного з нас,

КЕBEF 2014 покликаний знайти нові рішення, підходи та інструменти:

- Що насправді змінили події на Майдані для бізнесу? 
- Що змінилося у сприйнятті звичних речей працівниками і чи змінилось взагалі? 
- Як мотивувати працівників у час непростих змін? 
- Які нові виклики та завдання постали перед роботодавцем?
- Чи має корпоративна культура відображати зміни у світогляді працівників?
- Чи відкриють державні реформи нові можливості у сфері управління талантами?

Відповіді на ці та низку інших запитань у цьому році народжуватимуться у дискусіях та виступах Ніла Гарісона (TMP Worldwide), Сергія Квіта (Міністра освіти і науки України), Дмитра Шимківа (заступника Глави Адміністрації Президента України, екс-генерального  директора Microsoft Ukraine), Андрія Садового (політика, громадського діяча та бізнесмена, міського голови Львова), Володимира Лавренчука (Raiffeisen Bank Aval), Оксани Семенюк (Mondelēz International), Михайла Шуранова (Київстар) та ін.

Крім того, на гостей Форуму очікує надихаюче спілкування, цікаві співрозмовники, приємні сюрпризи та затишна атмосфера з прекрасною панорамою осіннього Києва.

Більше інформації на сайті КЕBEF