Відкриття нового набору на програмі «Good Governance»

24 листопада у LvBS відбудеться відкриття нового набору програми інноваційного підходу до державного управління «Good Governance».

Навчання розпочинають 40 учасників з Луцька, Києва, Одеси, Білої Церкви, Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровщини та Львівщини. Це молоді люди, які працюють або хочуть працювати у органах державного управління та місцевого самоврядування, і прагнуть втілювати зміни для реформи системи державного управління.

Місце проведення: вул. Козельницька 2а, ауд. 305
Початок о 9:00

Програма є три модульною. Першого навчального модуля учасники вивчатимуть курси «Навчання для дорослих» з Наталкою Шпот, «Боротьба з корупцією» з Андрієм Гринчуком, про особливості ведення переговорів розповість Андрій Рождественський, а випускник першого набору «Good Governance» Гліб Канєвський навчатиме держслужбовців як здійснювати контроль за державними закупівлями. Навчальна частина модулю закінчиться курсом «Оцінювання ефективності діяльності органів влади» від Андрія Паляниці.

Особливістю першого модуля стане триденна Школа відповідального громадянина. Так, учасники відвідають Всеукраїнський антикорупційний форумі і дводенний хакатон, де розроблять реальні інструменти для боротьби з корупцією на місцях.

Отець Богдан Прах, ректор Українського католицького університету

«Ця програма – це творча відповідь УКУ на сьогоднішні виклики для держави. Адже тільки молоді, освічені та чесні люди, які працюватимуть в органах державної влади чи місцевого самоврядування, здатні зсередини змінити наші міста та села. Україні вкрай потрібні кваліфіковані чиновники, ініціативні, які не мають стереотипів, готові працювати, не корумповані. Сподіваюся, що етика УКУ та високі професійні стандарти Львівської бізнес-школи допоможуть їм вистояти у важкий час непевності, а вони, зі свого боку, покажуть цей приклад для інших людей».

 

Контактна особа:
Іван Конєв, ikoniev@lvbs.com.ua
067 67 56 608