Майстер-клас Манміта Сігха «10 Suggestions to Raise Venture Capital funding»

11 грудня Львівська бізнес-школа у рамках зустрічей у Лабораторії ідей запрошує на відкритий майстер-клас «10 Suggestions to Raise Venture Capital funding» від Манміта Сігха, венчурного партнера на New Access Capital, викладача Шанхайської бізнес-школи EMLYON та LvBS.

Манміт Сігх мешкав у дев’яти країнах на чотирьох континентах, а 2003 року живе і працює в Шанхаї, вільно володіє англійською, хінді, пунджабі та французькою.

Тези майстер-класу «10 пропозиції як залучити венчурний капітал»:
- елементи успішного стартапу?
- де знайти фінансування для стартапів?
- пітчинг проектів: як правильно представити свій проект венчурним інвесторам?

Початок о 18:00 
Місце проведення − LvBS (ауд.405, вул. Козельницька 2а)

Мова зустрічі англійська
Реєстрація на зустріч обов'язкова. Реєструйтесь за посиланням

Участь у майстер-класі  30 грн., усі кошти будуть скеровані на допомогу українським військовим, які воюють у зоні АТО. 

Протягом усієї кар’єри Манміт Сігх був підприємцем. У 2005 р. він заснував корпорацію «M&M», яка надавала фірмам в Азії послуги китайської цілеспрямованої стратегії та індивідуального розміщення. 2008 року став одним зі співзасновників освітньої фірми у напрямку ІТ спільно із IBM, органами влади м. Нанкін, Nandasoft та Нанкінським університетом. З 2012 р. міська влада м. Нанкін призначила його консультантом із питань розвитку технологічно-підприємницької екосистеми у місті.

Манміт Сігх мешкав у дев’яти країнах на чотирьох континентах. З 2003 року живе і працює в Шанхаї. Він вільно володіє англійською, хінді, пунджабі та французькою, трохи знає португальську. Зараз він удосконалює свою мову мандарин та вивчає японську. У Манміта є бакалаврські ступені з економіки, фізики та інженерії, а також з французької мови, які він здобув у Вашингтонському університеті та Університеті Лі (США), а також ступінь MBA Інституту управління та досліджень СП Джейн (Індія).

З 2008 р. він також має змогу втілювати свої викладацькі таланти на посаді запрошеного викладача у Шанхайській бізнес-школі EMLYON, де викладає основні та факультативні курси із фінансової стратегії і підприємництва. Манміт Сігх викладає курс «Управління фінансами у сервісних компаніях» на програмі MS in Technology Management.

Фанат-любитель технологій, він серйозно цікавиться споживацькими технологіями та типами компаній, які їх використовують. Також втілює свою любов до освіти і підприємництва, будучи ментором для молодих підприємців та стартапів у Китаї, адже йому приємно ділитися своїм професійним і особистим досвідом.

Контактна особа Вероніка Саврук,
media@lvbs.com.ua, 067 67 56 608